035 – Філологія (прикладна лінгвістика)

  Спеціальність

 

035 ФІЛОЛОГІЯ (прикладна лінгвістика)

 

 Прикладна лінгвістика досліджує особливості практичного застосування надбань теорії мови в різних сферах людської діяльності: створення систем транскрипції усної мови, транслітерації іншомовних слів, систем стенографії; стандартизація термінології; створення штучних мов, автоматизованих систем інформаційного пошуку; розробка методів автоматичного анотування, реферування, машинного перекладу; створення синтезаторів мови.

Унікальність спеціальності 035 – Філологія (прикладна лінгвістика) в тому, що поряд з вивченням двох іноземних мов (англійської та німецької) та лінгвістичних дисциплін студенти отримують підготовку в галузі нових комп’ютерних технологій, що значно розширює їх можливості працевлаштування порівняно з випускниками інших спеціальностей, як філологічних так і технічних.

Ми пропонуємо не лише якісну освіту, а й  неймовірний досвід та отримання практичних навичок під час проходження семестрового стажування за кордоном.

 

Фахівець спеціальності «Філологія (прикладна лінгвістика)» може працювати на таких посадах:

 

викладач англійської та німецької мов;

викладач інформатики, програмного забезпечення;

програміст;

перекладач;

розробник програмного забезпечення;

адміністратор баз даних;

інженер інформаційних систем;

веб-дизайнер.

 

 Бюджетна та небюджетна конкурсні пропозиції

 Сертифікати ЗНО 2017, 2018 або ЗНО 2019 років:

 

1. Українська мова та література (не менше 100 балів).

2. Іноземна мова* (не менше 100 балів).

3. Історія України / Географія (не менше 100 балів).

 

* Іноземна мова (сертифікат 2018 р. та 2019 р.)

 

Сторінка кафедри української та іноземної лінгвістики: http://lutsk-ntu.com.ua/uk/kafedra-ukrayinskoyi-ta-inozemnoyi-lingvistiki та у Facebook: https://www.facebook.com/linguistics.lntu