7-8 листопада 2014 року в Луцькому національному технічному університеті відбудеться 2-денний семінар-тренінг з планування діяльності ініціативи «Університет, дружній до сім’ї»

Тренінги, розроблені з урахуванням кращих практик Міжнародної організації праці, проводяться у рамках проекту «Рівні можливості для здобуття професії молодими матерями-студентками у ВНЗ» за фінансової підтримки Європейського Союзу. Офіційними партнерами проекту виступають Міністерство освіти і науки України та Міністерство соціальної політики України.

 

Тренінги включають:

·         презентації досвіду Сумського держуніверситету та кращих практик закордонних університетів зі втілення дружніх до сім’ї ініціатив;

·         інтерактивні сесії, які демонструють актуальність та значущість проблематики, дозволяють усвідомити вплив бездіяльності у подоланні конфлікту між навчанням та сімейними обов’язками;

·         розвиток розуміння політики дружності до сім’ї;

·         розвіювання поширених міфів, стереотипів і помилок стосовно поєднання навчання і сімейних обов’язків;

·         розробку плану дій зі втілення конкретних підходів дружності до сім’ї в умовах вишу.

 

Серед цільової групи проекту – адміністрації ВНЗ, викладачі та співробітники, що опікуються питаннями позанавчальної роботи зі студентами, студентська молодь, молоді матері. Як результат, очікується поширення ініціативи зі створення доброзичливих до сім’ї умов в університетському середовищі країни.