Міжнародна діяльність Луцького НТУ

Міжнародна діяльність Луцького НТУ

Луцький національний технічний університет інформує абітурієнтів та студентів про можливість проходження стажування за кордоном та співпрацю із міжнародними ЗВО.

Відтак, університет співпрацює з закладами вищої освіти Республіки Польща, Німеччини, Португалії, Туреччини, Литви, Білорусі, Азербайджану, Болгарії, Великобританії, Грузії, Іспанії, Латвії, Молдови та Чехії.

Крім того, у Луцькому НТУ діють проекти в рамках таких програм:

-EaPTC Білорусь-Україна – 2проекти;

-програма транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 – 1проект;

-Міжнародний Вишеградський фонд

-проекти соціальної дії за програмою «Активні громадяни», фінансовані Британської радою в Україні – 4 проекти;

-міні-проекти на тему академічної доброчесності, фінансовані Американськими Радами з міжнародної освіти – 3 проекти.

Варто зазначити, що студенти, які володіють іноземною мовою мають можливість пройти стажування в університеті «Люблінська політехніка» та в міжнародному кластері Східна Європа на базі Вищої школи економіки у м.Бидгощ, Республіка Польща. Водночас, в рамках програми «Еразмус+» отримано гранти на академічну мобільність в партнерському університеті ім. Александра Стульгінскіса (м. Каунас, Литва) та в університеті Памуккале (Туреччина). З 2011 року Луцьким НТУ було розпочато реалізацію програми подвійного диплому за співпраці із університетом «Люблінська політехніка» та Політехнічним інститутом м. Браганса (Португалія). Другим етапом для тих, хто володіє іноземною мовою є можливість пройти безкоштовне семестрове навчання у закордонних ЗВО.

Детальнішу інформацію можна отримати за посиланням: http://lutsk-ntu.com.ua/uk/international-connection або у відділі міжнародних звязків за адресою вул. Львіська,75, каб.220.

Інформаційний відділ Луцького НТУ