Науковців Луцького НТУ запрошують до участі у конкурсі на здобуття Премії Кабінету Міністрів

Науковців Луцького НТУ запрошують до участі у конкурсі на здобуття Премії Кабінету Міністрів

Міністерство освіти і науки України запрошує науковців закладів вищої освіти та наукових установ до участі у конкурсі на здобуття Премії Кабінету Міністрів за розроблення і впровадження інноваційних технологій.

Відповідна Премія Кабінету Міністрів України присуджується щороку за особливі досягнення у розробленні і впровадженні інноваційних технологій у виробництво та виведення на ринок вітчизняної інноваційної продукції.

Це друга за значимістю премія після Державної премії України в галузі науки і техніки й присуджується на конкурсних засадах. Розмір премії щороку визначається Кабміном України, цьогоріч її обсяг сягає 200 тисяч гривень за кожну роботу.

Відтак, до участі у конкурсному відборі приймаються роботи, за результатом яких є реалізовані вагомі інноваційні проекти. Їх результати мають бути застосовані на практиці не менше ніж за рік до дати їх висунення на здобуття Премії та широко впроваджені у виробництво.

Тож, до 1 серпня ЗВО повинні подати клопотання про присудження Премії. Натомість, до 1 жовтня МОН України обере не більше 5 кращих робіт.

З умовами проведення конкурсу та вимогам до оформлення документів можна ознайомитися на офіційному сайті МОН (www.mon.gov.ua) у розділі «Головна», «Наука», «Наука», «Премія Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій».

Інформаційний відділ Луцького НТУ