Науковців Луцького НТУ запрошують до участі в міжнародній конференції у Чехії

Науковців Луцького НТУ запрошують до участі в міжнародній конференції у Чехії

Центр наукових досліджень «Solution» (Київ, Україна) та видавництво  Skleněný Můstek (Карлові Вари, Чехія) запрошують до участі у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Perspectives of science and education», яка відбудеться 28 вересня 2018 р. у м. Карлові Вари, Чехія.

До участі в роботі конференції запрошуються студенти, магістранти, аспіранти, викладачі та інші представники наукової спільноти, які мають бажання висловити свою думку про проблеми сучасної науки та практики.

За результатами конференції буде сформовано збірник наукових робіт «ADVANCED OF SCIENCE» (Карлові Вари, Чехія) ISBN 978-80-7534-078-8

У заході візьмуть участь представники навчальних закладів і установ з усієї Європи. На конференцію можуть бути представлені роботи як виконані індивідуально, так і підготовлені авторським колективом.

Робота конференції відбуватиметься за такими напрямами: технічні науки, педагогічні науки, біологічні, медичні, хімічні, історичні, економічні, психологічні, філологічні, географічні, юридичні, філософські, політичні, соціологічні, фармацевтичні науки, мистецтвознавство, сільськогосподарські науки, військові науки, науки про Землю, геолого-мінералогічні науки, архітектура, ветеринарні науки, культурологія, фізико-математичні науки.

Форма участі у конференції: дистанційна. Прийом робіт до 21 вересня 2018. Збірник тез з матеріалами конференції буде надіслано до 17 жовтня 2018.

 

Контактна інформація:

Центр наукових

досліджень «Solution»

м. Киів

forum280918@ukr.net