Невдовзі у Луцькому НТУ стартуватиме IV зимовий науковий сезон Школи бізнесу

Невдовзі у Луцькому НТУ стартуватиме IV зимовий науковий сезон Школи бізнесу

З 23 по 26 лютого 2019 року у Луцькому національному технічному університеті триватиме IV зимовий науковий сезон Школи бізнесу. Тренінги, екскурсії та конкурси бізнес-ідей відбуватимуться впродовж 4 днів для учнів шкіл, студентів коледжів та технікумів.

Впродовж цього часу організатори обіцяють «повне занурення» у тему:

-бізнесу і підприємництва;

-особистого та командного лідерства;

-цифрового маркетингу;

-міжнародної безпеки;

-якості та безпечності продукції.

Так, 23-24 лютого на учасників Школи бізнесу чекають тренінги професійного спрямування; робота в командах (пошук та розробка бізнес-ідей); зустріч зі студрадою Луцького НТУ.

25 лютого – екскурсії на підприємства Луцька; презентація бізнес-ідей підприємцям-експертам.

26 лютого відбудеться фінал конкурсу бізнес-ідей; закриття школи та нагородження учасників.

«Це майданчик для спілкування молоді, яка бажає досягати нових результатів, готова експериментувати, висувати творчі ідеї та їх переосмислювати», - запевняють організатори Школи.

Реєстрація учасників триватиме до 20 лютого за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfoEQhk3spbtG-ouCJSkytlkOi1ZLjcXslLKai06g5pK2vT1A/viewform

Крім того, охочим взяти участь у Школі бізнесу варто лайкнути та зробити репост у мережі Facebook https://www.facebook.com/events/1765274660245916/ та приєднатися до групи «Школа бізнесу Луцького НТУ» https://www.facebook.com/groups/2281217978570659/

Участь та проживання для учасників Школи бізнесу безкоштовно.

«А ми уже готуємо Вам сюрпризи:) І уже скоро будемо інформувати Вас про спікерів заходу та наших партнерів, з якими разом готуємо «надзвичайні» 4 дні Школи бізнесу», - додає декан факультету бізнесу Луцького НТУ Надія Хвищун.

Інформаційний відділ Луцького НТУ