ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС на кращі наукові публікації в рамках реалізації Проекту «ПЛ-НТУ Транскордонний обмін досвідом»

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

на кращі наукові публікації

в рамках реалізації Проекту «ПЛ-НТУ Транскордонний обмін досвідом»

 

В рамках Проекту «ПЛ-НТУ Транскордонний обмін досвідом» Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, що співфінансується за рахунок коштів Європейського Союзу, оголошено конкурс для аспірантів і молодих вчених Луцького НТУ (вік до 35 років) на написання наукової статті за такими науковими напрямками: електротехніка, автоматика, механіка, інформатика, управління.

До участі у конкурсі запрошуються аспіранти і молоді вчені Луцького НТУ, які активно займаються науковою роботою за даними напрямами, мають наукові публікації та досвід співпраці з науковцями з Люблінської Політехніки.

Щоб взяти участь у конкурсі необхідно до 27 грудня 2014 року заповнити анкету учасника та надіслати її на електронну скриньку на електронну адресу larusa-sav@rambler.ru. Відповідальна особа: Лариса Савош. Анкети подані або заповнені не вірно, подані невчасно, або не в повному обсязі розглядатися не будуть.

Дізнатися більше про Проект «ПЛ-НТУ Транскордонний обмін досвідом» та скачати анкету учасника конкурсу можна на сторінці Проекту за посиланням: http://lutsk-ntu.com.ua/uk/pl-ntu

За результатами конкурсу до 8 січня 2015 року, будуть відібрані 15 осіб, з якими будуть укладені договори на написання наукових публікацій за вказаними напрямами.