Представниць Луцького НТУ закликають долучитися до конкурсу у програмі преміювання «Для жінок у науці-2018»

Представниць Луцького НТУ закликають долучитися до конкурсу у програмі преміювання «Для жінок у науці-2018»

Представників ЗВО України, зокрема Луцького НТУ, запрошують взяти участь у конкурсі в програмі преміювання «Для жінок у науці-2018», з метою відзначення результатів діяльності найбільш талановитих жінок України у галузі наук про життя. Переможці отримають три грошові премії в обсязі 120 тисяч гривень кожна з правом використання на власний розсуд.

Премія для жінок у науці від ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» – це премія, запроваджена ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА» у партнерстві з Національною Академією Наук України під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО задля сприяння збільшенню кількості жінок, які професійно проводять наукові дослідження у галузі STEM (наука, технології, інжиніринг та математика) на території України в будь-якому державному вищому навчальному закладі, їх дослідницьких центрах або Національній Академії Наук України, та заохочення за їхній внесок у розвиток української науки.

За результатами проведення Програми, трьом учасницям, яких визначать переможницями, буде присуджено премії відповідно до Правил Програми.

Період проведення Програми: з 24.04.2018 р. по 22.11.2018 р. включно.

Варто зазначити, що журі обиратиме переможниць за такими критеріями:

-видатні академічні досягнення кандидатки (включно з кількістю, якістю та впливом публікацій (публікації та цитування у Scopus і Web of Science), виступи на конференціях, патенти тощо);
-перелік найкращих наукових публікацій та патентів (до 10-ти) із зазначенням індексу Гірша;
-мотиваційний лист;
-соціальна активність: популяризація науки, читання лекцій, участь у дослідженнях та розробках, участь у конференціях, написання наукових публікацій і т. д.

Інформування про Правила Програми та зміни до них здійснюється на сайтіwww.forwomeninscience.in.ua

Навчально-науковий відділ Луцького НТУ