Програма «Перший крок до успіху - 2015» оголошує 10-й всеукраїнський конкурс серед дівчат-лідерок

Український Жіночий Фонд
впроваджує унікальну програму розвитку молодіжного жіночого лідерства
«Перший крок до успіху».

Щороку заявки на конкурс подають близько сотні дівчат з усіх куточків України. Кращі з дівчат стають учасницями довготривалої програми. Це по-справжньому небайдужі, неординарні дівчата, яких об’єднує могутня енергія творити добро, бажання нести користь своїм громадам, своїй країні.

Програма «Перший крок до успіху - 2015»
оголошує 10-й всеукраїнський конкурс серед дівчат-лідерок

Цілеспрямовані дівчата з активною життєвою позицією – це потужний ресурс для позитивних змін у нашій державі. Ми переконані, що неврахування лідерського потенціалу молодих жінок є однією з причин повільного та незбалансованого розвитку українського суспільства. Саме тому місія Програми «Перший крок до успіху» полягає в підтримці молодих жінок і дівчат, які готові допомагати у розвитку своїх громад та України в цілому та вести за собою молодь.

Сьогодні мережа дівчат, які разом з нами зробили свої перші кроки налічує близько 350 осіб. Крокуючи до успіху, учасниці Програми створюють громадські організації, розвивають власний бізнес, активно будують політичну кар’єру та стають фахівцями високого рівня в найрізноманітніших сферах. Це по-справжньому небайдужі, непересічні дівчата та молоді жінки, яких об’єднує могутня енергія творити добро, бажання нести користь своїм громадам, готовність змінювати країну. 

До участі у цьогорічному конкурсі програми запрошуються молоді жінки і дівчата, які:

-       відчувають в собі лідерський потенціал;

-       шукають можливості для особистісного розвитку;

-       занепокоєні проблемами своєї громади;

-       мають ідеї як покращити ситуацію;

-       шукають початкову підтримку для реалізації соціального проекту в актуальній на сьогоднішній день сфері (розвиток громад, соціальна сфера, політика, журналістика, бізнес, екологія, ІТ-технології тощо);

-       готові набувати нового досвіту та ділитись власними напрацюваннями з іншими дівчатами.

 

Цього року Програма особливо заохочує надсилати заявки молодих жінок і дівчат, які переїхали з Донецької та Луганської областей, які вірять в майбутнє України і не хочуть залишатись осторонь суспільних проблем.

Ми чекаємо на небайдужих молодих жінок і дівчат 17-23 років з усієї України, які вірять у те, що сучасна молода жінка спроможна досягти успіху, стати лідеркою та змінити життя людей в своїй країні.

 

Переможниці конкурсу матимуть можливість приїхати в Київ та:

·      взяти участь у «Форумі молодих жінок-лідерок», присвяченому десятій зустрічі випускниць програми «Перший крок до успіху» за участі успішних жінок, які мають значні досягнення у культурному, громадському, політичному та діловому житті України;

·      познайомитись та обмінятися ідеями з переможницями програми попередніх років;

·      взяти участь у тренінгових програмах та майстер-класах від експертів та досвідчених тренерів;

·      бути залученими до реалізації спільних проектів та участі у міжнародних ініціативах.

Участь у програмі, включаючи проїзд, проживання та харчування, є безкоштовною для переможниць конкурсу.

 

Щоб розпочати свій шлях до успіху та стати учасницею конкурсу необхідно:

До 20 квітня заповнити онлайн-анкету.

 

Якщо Вам цікаво більше дізнатись про заходи програми та її учасниць, запрошуємо Вас відвідати сторінки інтернет-журналу «Перший крок до успіху» та приєднатись до нашої спільноти у мережі Фейсбук.

Бажаємо всім УСПІХУ!

Із запитаннями просимо звертатись до Анни Кононенко, координатора програми «Перший крок до успіху» Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд»

anna@uwf.kiev.ua, 095 282 99 65