Стажування та волонтерські програми у Німеччині від компанії "Mavista"!

               

                   Стажування та волонтерські  програми у Німеччині від компанії "Mavista"!

             Доводимо до Вашого відома, що компанія «Mavista» надає широкий асортимент послуг пов'язаних із стажуванням та волонтерськими програмами у Німеччині.     

    В  компанії  є багато вакансій дня студентів спеціальності готельно-ресторанна справи та туризму. Також вони забезпечують  студентів різних університетів організацією фахової практики таких напрямків, як: агрономія, механізація сільського господарства, ветеринарія, медицина, стоматологія, іноземна філологія та переклад, зоотехнології, харчові технології та ін. 

    Компанія    «Mavista»  спеціалізується на різноманітних освітніх програмах за кордоном. Зокрема, вони надають широкий спектр освітніх програм для абітурієнтів, студентів та випускників навчальних закладів. Студенти, які їдуть на практику, отримують міжнародний досвід, підвищують свою кваліфікацію, вивчають німецьку мову, мають можливість подорожувати та заробляти гроші. 
              Основними напрямами діяльності компанії є: навчально-виробничі практики; робота під час літніх та зимових канікул для студентів.

   Освітня агенція  «Mavista»  також надає інформаційну підтримку в отриманні візи та повний перелік умов, за якими надається робота на канікулах для студентів та проходження практики у закордонних фірмах.

      Деталі  за телефоном +38 067 531 41 11  ( Шиліна Валерія )  та   на  сайті  www.mavista.eu 

     Відділ міжнародних звязків Луцького НТУ