У Луцькому НТУ презентуватимуть Програму оздоровлення економіки України

У Луцькому НТУ презентуватимуть Програму оздоровлення економіки України

24 серпня 2019 року у Національному Палаці Мистецтв «Україна» (м.Київ) презентували «Нову грантову стратегію» та міжнародний грантовий проект «IMTD» (USA) «Програма оздоровлення економіки України». В Україні цей Проект реалізується Споживчим Товариством «Ай.Ем.Ті.Ді. - ІНТЕРНЕШНЛ».

З вересня 2019 року розпочався Великий всеукраїнський тур по презентації проекту «IMTD» (USA) «Програма оздоровлення економіки України» у всіх регіонах України.

Мета проекту – надати фінансову та експертну допомогу представникам малого та середнього бізнесу, а також сприяти налагодженню співпраці з органами місцевого самоврядування та розвитку комунального бізнесу в Україні.

1-2 жовтня 2019 року офіційна делегація IMTD International буде знаходитись з робочим візитом у місті Луцьку, для обговорення можливих напрямків співпраці та презентації Міжнародної Програми «Оздоровлення економіки України».

2 жовтня 2019р. о 13:00 відбудеться зустріч-презентація Міжнародної Програми «Оздоровлення економіки України» у Луцькому Національному Технічному Університеті.

Основні теми зустрічі:

-презентація Міжнародної Програми «Оздоровлення економіки України»;

найомство з авторами Програми та представниками донорських організацій від IMTD-USA (пряме відео-включення з Вашингтону США);

ова система виділення грантів для розвитку малого та середнього бізнесу в Україні;

часть у міжнародній кооперації та сучасні напрямки розвитку кооперації в Україні;

півпраця та інфраструктурний розвиток територіальних громад;

-прозорий бізнес без корупції — світовий тренд сьогодення;

амоорганізація та взаємодія.

Проект «IMTD» (USA) «Програма оздоровлення економіки України» презентують: Оксана Білозір«Офіційний посол бренду» (Brand ambassador) в Україні Програми «IMTD» (USA) «Ай.Ем.Ті.Ді.» (США) «Оздоровлення економіки України»; Роман Бендас — Голова Правління СТ «Ай.Ем.Ті.Ді. - ІНТЕРНЕШНЛ».