Вітання до Всесвітнього дня туризму!

Вітання до Всесвітнього дня туризму!

Туризм – одна із найбільш потужних, затребуваних галузей, котра динамічно розвивається і сприяє формуванню позитивного іміджу нашого міста, області та України на світовому рівні.

Туристична індустрія охоплює мільйони людей, поєднує їх спільною роботою, баченням та світосприйняттям, вона створює можливості міжнародних обмінів, підсилює економіку країни, розвиток інфраструктури і логістики, зачепає фактично усі сфери життєдіяльності. Водночас саме туристична галузь наповнює людей незабутніми враженнями, найщирішіми спогадами, гарним настроєм, адже дарує нам можливість подорожувати, бачити світ, пізнавати нове і водночас, відроджуватись духовно.

Долучається до розвитку туризму в Україні й Луцький НТУ, адже готує фахівців туристичної сфери, які нині дуже затребувані на ринку праці. На спеціальності «Туризм» увага зосереджується на таких дисциплінах як «Організація туризму», «Екскурсійна справа», «Географія туризму», «Сільський туризм» та іноземних мовах (вивчаються три іноземні мови протягом 4 років). Студенти здобувають кваліфікацію бакалавра з туризму, що разом із глибокими знаннями іноземних мов забезпечує їм переваги при працевлаштуванні у туристичній галузі.

Отож, працівники туристичної індустрії, усі любителі активного відпочинку, подорожей, люди відкриті до знайомства із цілим світом, щиро вітаю вас зі святом. Нехай у вашому житті буде більше приємних вражень і надзвичайних пригод, міцного вам здоров’я, сили і натхнення, добробуту і здійснення усіх мрій та задумів!

З повагою, ректор Луцького НТУ Петро Савчук