Вітання із Днем працівників стандартизації і метрології України

Вітання із Днем працівників стандартизації і метрології України

Щиро вітаю із професійним святом працівників стандартизації та метрології України. Ваша праця у сучасному світі надзвичайно важлива, адже саме ви відповідаєте за безпеку громадян та усього навколишнього середовища, саме ваша клопітка робота сприяє розвитку міжнародної торгівлі, випуску конкурентоспроможної продукції на світовий ринок. Завдяки скрупульозності та професійності працівників у сфері стандартизації та метрології ми впевнені у якості продукції, яку купуємо, у правильності її зберігання та реалізації.

Активно долучається до підготовки спеціалістів у галузі стандартизації і метрології Луцький НТУ, адже студенти нашого ЗВО мають змогу вивчити прогресивні технологічні процеси в машино- та приладобудуванні; метрологію, інформаційно-вимірювальні технології; стандартизацію та сертифікацію тощо, і згодом скласти гідну конкуренцію на ринку праці.

Тож зичу вам міцного здоров’я, творчої наснаги, сімейного затишку і добробуту. Переконаний, що ваша фаховість і любов до справи допоможуть досягати професійних висот, ніколи не зупинятися на досягнутому та впевнено крокувати до поставленої мети.

З повагою, ректор Луцького НТУ Петро Савчук