З Днем машинобудівника України!

З Днем машинобудівника України!

Галузь машинобудування – одна із найважливіших складових промисловості, від якої залежать чимало сфер життєдіяльності людини. Невтомна робота, знання та натхнення машинобудівників гідно представляють нашу державу на міжнародних ринках і демонструють її високу конкурентоспроможність.

Високотехнологічна галузь вимагає неабияких знань, вмінь і таланту. Для вагомих досягнень у машинобудівній сфері, спільних зусиль докладають і вчені, і конструктори, інженери, кваліфіковані робітники. Виготовляючи кожну деталь складного механізму, вони віддають своє завзяття, наполегливість, силу і терпіння.

Луцький національний технічний університет пишається тим, що докладає зусилля до підготовки молодих талантів у машинобудівній галузі. Ми формуємо нове покоління фахівців, що знаються на автомобільній справі та транспортних технологіях, агроінженерії та галузевому машинобудуванні. Науково-педагогічний колектив самовіддано ділиться власним досвідом і знаннями, аби згодом випускники змогли продовжувати відповідальну справу і внести неоціненний вклад не лише у розвиток галузі, але й в зміцнення позиції нашої держави на світових ринках.

Щиро зичу вам, машинобудівники, міцного здоров’я, енергії та натхнення, оптимізму, самовдосконалення і віри у свої сили, затишку і добробуту у ваших родинах, щедрої долі і нових здобутків!

З повагою, ректор Луцького НТУ Петро Савчук