З Днем винахідника і раціоналізатора!

З Днем винахідника і раціоналізатора!

Щороку у вересні в Україні відзначають День винахідника і раціоналізатора. Це свято тих людей, без сумлінної праці й таланту яких, ми не мали б звичних у нашому побуті речей як комп’ютер, телефон, радіо, ми не жили б у комфортних умовах із електрикою і теплопостачанням, ми не змогли би встояти перед хворобами чи трагедіями.

Натхненні власною роботою, реалізацією ідей, актуальних для усього сучасного світу, винахідники стали невід’ємною частиною нашого суспільства. Вони є рушієм прогресу, розвитку, вдосконалення світу.

Україна пишається своїми винахідниками й раціоналізаторами, які плідною працею і прагненням до пізнання роблять життя комфортним та цікавим і тим самим розвивають науку й дають підґрунтя для досліджень наступним поколінням. Луцький НТУ гордиться і своїм науково-педагогічним складом, молодими ученими, які повсякчас демонструють власні інноваційні розробки, здійснюють прогресивні дослідження, реалізовують найсміливіші задуми.

Переконаний, що творча енергія та інтелектуальний потенціал наших винахідників  приведуть до нових відкриттів, надсучасних розробок, технічних рішень і зроблять нашу державу гідним конкурентом на науковій арені світу.

Щиро зичу вам, винахідники та раціоналізатори, міцного здоров’я, натхнення, творчого мислення, впевненості у власних силах, нових здобутків, гідної винагороди й шани від суспільства!

З повагою, ректор Луцького НТУ Петро Савчук