Запрошуємо на День відкритих дверей!

Запрошуємо на День відкритих дверей!

Луцький національний технічний університет запрошує учнів 9-11 класів, батьків, вчителів та друзів на особливий День відкритих дверей! Свято науки, творчості, креативу і справжнього студентського життя відбудеться 16 листопада о 12:00 в аудиторії №37 (корпус «Б», вул. Львівська, 75).

На учасників заходу чекають неймовірні майстер-класи, досліди та експерименти, зустріч зі Студрадою  та керівництвом університету. Ділитимуться власним досвідом успішні випускники Луцького НТУ. І ще безліч усього цікавого! Гарний настрій та незабутні враження гарантовані!

Крім того, цього дня школярі мають чудову можливість перевірити свої професійні схильності шляхом тестування на комп’ютерній програмі «Профорієнтатор.UA в «Центрі професійного і кар’єрного консультування». Для більш комфортного перебування, за групами школярів будуть закріплені наші студенти.

З переліком запланованих заходів на захід ви можете ознайомитися за посиланням: https://lutsk-ntu.com.ua/uk/announces/perelik-zahodiv-ta-lokaciyi-vid-fakultetiv-na-den-vidkritih-dverey-u-luckomu-ntu

Для бажаючих відвідати захід ми підготували Google-форму, аби визначити кола інтересів школярів та напрямки навчання, які їх цікавлять; почути пропозиції та побажання, у яких заходах чи майстер-класах вони хочуть взяти участь. Тож просимо пройти реєстрацію за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1A2C7077n6GTQoj6a4xpqG4VWNjS3YYMH9Kv4jZFxuRE/viewform?edit_requested=true