Бурчак Ігор Нестерович

Бурчак ІГОР Несторович

 

коротка біографічна довідка

 

народився 13.06.1958 р. у м. Самбір, Львівської області – кандидат технічних наук, PhD, доцент кафедри інженерної та комп'ютерної графіки Луцького НТУ. У 1980 р. закінчив Львівський о. Леніна політехнічний інститут ім. Ленінського комсомолу за спеціальністю конструювання і виробництво радіоапаратури. Захищав диплом англійською мовою і оволодів навичками розмовної мови та вільного розуміння і перекладу оригінальної англійської науково-технічної літератури. Після закінчення інституту працював у СКБ системотехніки ВО «Електрон», де займався процесом автоматизації виробничих процесів. У 1982 р. переведений міністерством на новостворений ДПЗ - 28 в м. Луцьк, де очолював групу спеціалістів пуско-налагоджувальних робіт. В 1983 р. пройшов по конкурсу на заміщення посади асистента в ЛФ ЛоЛПІ. Захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Прикладна геометрія та інженерна графіка» у 1988 році в Київському інженерно-будівельному інституті. Автор понад 100 наукових і навчально-методичних робіт. Нагороджений знаком «Відмінник освіти України» та удостоєний звання "Заслужений викладач Луцького НТУ". У 2012 році прослухав дистанційно курс дисципліни "Людино-машинна взаємодія" в Стенфордському університеті США.

Область наукових інтересів: геометричне моделювання, автоматизація проектування та впровадження інноваційних технологій у навчальний процес.

 

Програма кандидата на вибори ректора Луцького НТУ

         Основні пункти програми, що стосуються вимог до майбутнього ректора:

1.     Бажано, щоб ректор не належав до будь-якої політичної партії та руху, оскільки освіта повинна бути позапартійною та позарелігійною, щоб не чинити адміністративний та релігійний тиск на викладачів і студентів.

2.     Бажано, щоб ректор активно приймав участь у навчальному процесі (лекції, практичні,екзамени і т.п.), що покращить контакт із студентами та розуміння рівня підготовки студентської молоді.

Заходи, які підвищать якість навчання:

1.     Прийняття програми стратегічного розвитку нашого ВНЗу (принаймні на найближчі роки), для цього:

a)     створення відділу ліцензування, акредитації та стратегії розвитку університету; створення програми підтримки кафедр та викладачів у процесах ліцензування та акредитації;

b)    обговорення та прийом побажань кафедр, викладачів та студентів, гарантуючи при цьому, що меншість буде почута;

c)     надання можливості додаткового заробітку для працівників ВНЗу, використовуючи матеріально-технічну базу університету. Відновлення роботи СПКБ, СПТБ, СІОБ, станції техобслуговування автомобілів і т.д. шляхом збільшення частки коштів, що залишаються структурним підрозділам.

2.     Запровадження у ВНЗ військової підготовки (створення в найближчий час військової кафедри).

3.     Відміна корупційних органів типу експертної комісії (цю оцінку повинні робити кафедри, ради факультетів та вчена рада).

4.     Розробка комплексної підтримки навчання дітей співробітників. Про що внести зміни до колективного договору.

5.     Покращення підтримки ВНЗом наукової діяльності викладачів та студентів, для цього розробити програму підтримки та заохочення.

6.     Покращення умов праці та навчання, запроваджуючи енергозберігаючі технології. Розробка проектів ощадного використання енергоресурсів та площ університету.

7.     Запровадження практики створення технопарків забезпечить зв'язок науки, навчання, виробництва та влади.

8.     Вдосконалення старої системи профорієнтації. Для цього збільшити частку реклами ВНЗу в мережі Інет за рахунок безкоштовних рекламних курсів та в засобах масової інформації.

9.     Розширення використання інноваційних технологій в навчанні, а саме дистанційних методів дасть можливість зробити заочну форму більш рентабельною та популярною, що збільшить кількість студентів.

10.           Реорганізація системи харчування в університеті.

11.           Підвищення якості вивчення іноземних мов шляхом запровадження практики факультативного вивчення дисциплін іноземними мовами.

12.           Розробка комплексної підтримки обдарованої молоді шляхом фінансування проведення студентських олімпіад та студентських наукових конференцій. Підняти роль студентського самоврядування.

Звичайно, цими пунктами важко обмежитись. Необхідна інвентаризація баз відпочинку, плани взаємодії з коледжами університету, створення спільно із профкомом комісії із трудових суперечок і т.п. Вдосконалення потребує і навчальний процес, шляхом обговорення і запровадження нових навчальних планів,. перегляд навантаження викладачів згідно нового закону про освіту. Все це можливо зробити з Вашою допомогою. Я надіюсь на Ваше розуміння та підтримку.

 

Ігор Н.Бурчак.