Гурток естрадного вокалу

ГУРТОК ЕСТРАДНОГО ВОКАЛУ

В Луцькому НТУ на постійній основі працює гурток естрадного вокалу, музичним керівником якого є Сергій Герцик. До колективу входять студенти 1-5 курсів. Приймаються усі бажаючі. При зарахуванні до гуртка у них перевіряються музичний слух, голос, відчуття ритму, музична пам'ять.

 


       Естрадне мистецтво належить до розділу найбільш масових, доступних і популярних. Особливу зацікавленість молодіжної глядацької аудиторії викликають виступи солістів та шоу-гуртів, які демонструють синтез вокального та хореографічного мистецтва. Для естетичного виховання гуртківців, розширення їхнього світогляду музичний керівник організовує зустрічі з композиторами, професійними музикантами та виконавцями, учасники відвідують концерти, беруть участь у різноманітних фестивалях і конкурсах.

 


       За час роботи гуртка естрадного вокалу у ньому навчаються і закінчили навчання сотні студентів, а велика частина з них стали переможцями та лауреатами міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів та фестивалів естрадного мистецтва.

       Режим занять: засвоєння програми не розраховане на певний термін. Практика показує, що оптимальним є одне індивідуальне і одне групове заняття на тиждень. Індивідуальні репетиції спрямовані на вирішення творчих завдань, що виникають в процесі роботи над репертуаром.

       Робота колективу передбачає участь у концертній діяльності Луцького НТУ, муніципальних заходах, міських та обласних конкурсах і фестивалях.