Гурток вокального співу.

Гурток вокального співу.

 

В Луцькому НТУ на постійній основі працює гурток естрадного вокалу, музичним керівником якого є Герцик Сергій Михайлович. Гурток створений  досить давно. До колективу входять студенти 1-5 курсів. Приймаються усі бажаючі. При зарахуванні до гуртка у них перевіряються музичний слух, голос, відчуття ритму, музична пам'ять.

Естрадне мистецтво належить до розділу найбільш масових, доступних і популярних. Особливу зацікавленість молодіжної глядацької аудиторії викликають виступи солістів та шоу-гуртів, які демонструють синтез вокального та хореографічного мистецтва. Для естетичного виховання гуртківців, розширення їхнього світогляду музичний керівник організовує зустрічі з композиторами, професійними музикантами та виконавцями, учасники відвідують концерти, беруть участь у різноманітних фестивалях і конкурсах.

За час роботи гуртка естрадного вокалу у ньому навчаються і закінчили навчання сотні студентів, а велика частина з них стали переможцями та лауреатами міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсів та фестивалів естрадного мистецтва.

Герцик Сергій Михайлович працює музичним керівником відділу культури і мистецтв Луцького національного технічного університету з вересня 2012 року. Висококваліфікований спеціаліст, досконало володіє методикою викладання, постійно працює над підвищенням фахового рівня, домагається максимально можливих результатів.

Є кілька важливих причин для того, щоб почати співати й удосконалювати свій голос:

1) Розвиток слуху та пам'яті допомагають досягти успіхів у навчанні і на роботі;

2) Мовний тренінг підвищує загальну культуру мовлення;

3) Співоче дихання покращує здоров'я легенів;

4) Комунікативні навички прискорюють адаптацію в суспільстві;

5) Публічні виступи і навики акторської майстерності допомагають виявляти психологічну стійкість;

6) Творча реалізація сприяє життєвому успіху

Режим занять:

Засвоєння програми не розраховане на певний термін. Практика показує, що оптимальним є одне індивідуальне і одне групове заняття на тиждень.

Індивідуальні репетиції спрямовані на вирішення творчих завдань, що виникають в процесі роботи над репертуаром таких, як

 - підбір репертуару відповідно до типу голосу і манері виконання;

 - відпрацювання складних вокальних мелізмів у пісні;

 - усунення співочих неточностей під час виконання;

 - відпрацювання сольних фрагментів і розвиток артистичних та інших навичок.

Робота колективу передбачає участь у концертній діяльності Луцького НТУ, муніципальних заходах, міських та обласних конкурсах і фестивалях.