ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни "Фінансовий менеджмент"

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

з дисципліни «Фінансовий менеджмент»

 

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27 листопада 2015 року 31 березня-1 квітня 2016 р. в Луцькому національному технічному університеті буде проведено другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни “Фінансовий менеджмент”. Для участі в Олімпіаді від одного вищого навчального закладу запрошуються по 2 переможці першого туру (виключно студенти 5 курсу освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» або «магістр»).

Учасникам будуть запропоновані тестові завдання та задачі з дисципліни “Фінансовий менеджмент”.

Анкети переможців першого етапу (додаток 1) і заявки на участь в Олімпіаді (додаток 2) просимо надсилати до 1 березня 2016 р. на електронну адресу: olimpiada_lntu@mail.ru або поштову адресу Оргкомітету: 43024 м. Луцьк, вул. С.Ковалевської, 29, Луцький НТУ, кафедра фінансів, оргкомітет олімпіади з дисципліни “Фінансовий менеджмент”. При поданні заявки прохання додатково вказати ПІП, посаду супроводжуючої особи (за умови приїзду).   

Анкети, надіслані пізніше 1 березня 2016 року, Оргкомітетом розглядатись не будуть. Після отримання заявки електронною поштою, на Вашу електронну адресу буде надіслане підтвердження про участь в Олімпіаді. Заявку та анкету на паперових носіях учасники Олімпіади надають особисто під час реєстрації.

Оргкомітет Олімпіади запрошує до співпраці. Вищі навчальні заклади до 15 лютого 2016 р. можуть подати пропозиції щодо включення викладача з фінансового менеджменту до складу журі. Умовами включення є: 1) компетенція викладача з фінансового менеджменту; 2) звернення керівництва ВНЗ на адресу оргкомітету (електронну або поштову) про включення викладача у члени журі; 3) претендент на члена журі до 15 лютого 2016 р. повинен надіслати на електронну адресу оргкомітету варіанти завдань (ретельно підготовлену одну задачу та 5 тестових завдань) з алгоритмами розв’язання.

Програмою Олімпіади передбачено:

31 березня 2016 р. – день заїзду, реєстрація та поселення учасників Олімпіади; Олімпіада: початок – об 1100 год., закінчення – о 1400 год.; екскурсійні програми.

1 квітня 2016 р. – робота апеляційної комісії з 830 до 1000 год., студентська конференція з 10 00 год., підведення підсумків і нагородження переможців з 1430.

Реєстрація учасників 31 березня 2016 р. з 8 30 до 10 00 год. у холі корпусу Б Луцького НТУ, який знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул.Львівська, 75. Проїзд із залізничного вокзалу тролейбусом № 4; із автовокзалу № 1 маршрутними таксі № 19, 24 до зупинки «Технічний університет».  

Переможці Олімпіади затверджуються наказом Міністерства освіти і науки України  та нагороджуються відповідними дипломами.

Учасники Олімпіади повинні мати при собі студентські квитки, паспорти. Проживання та харчування учасники Олімпіади оплачують за власний рахунок. Готель бронюється згідно з поданими заявками.

Відшкодування витрат на відрядження здійснюється за рахунок вищих навчальних закладів, в яких навчаються учасники Олімпіади. Квитки на зворотну дорогу необхідно придбати заздалегідь самостійно.

          Довідки за телефонами:

(0332) 78-55-66

д.е.н, професор Вахович Ірина Михайлівна – завідувач кафедри фінансів, голова журі;

Купира Мирослава Іванівна – інженер І категорії кафедри фінансів.

Інформація щодо Олімпіади розміщена на сайті Луцького НТУ: http://lutsk-ntu.сom.ua

У рамках Олімпіади буде проведено міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених та студентів «Інструменти фінансово-кредитного розвитку економіки України та її регіонів» (додаток 3). Тези надсилаються на адресу Оргкомітету або електронну пошту: bs@lntu.edu.ua до 15 березня 2016 р. Додаткову інформацію щодо конференції можна отримати за телефоном (0332) 78-99-53. Найкращі доповіді учасників будуть відзначені нагородами Оргкомітету.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Інформаційний лист

Завдання олімпіади 2014/2015 року

Методичні рекомендації

ПРОГРАМА ОЛІМПІАДИ