ІІ етап Всеукраїнської студентської Олімпіади з напрямку «Інженерне матеріалознавство» спеціальності «Прикладне матеріалознавство»

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.2015 року II етап Всеукраїнської студентської Олімпіади із напрямку «Інженерне матеріалознавство» спеціальності «Прикладне матеріалознавство» відбудеться на базі Луцького національного технічного університету з 14 по 15 квітня 2016 року.

 ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАДИ:

13 квітня прибуття та поселення учасників Олімпіади;

14 квітня:

 9.00-10.00 – реєстрація учасників;

10.00-10.30 – урочисте відкриття Олімпіади;

10.30-13.30 I тур, письмове розв’язання творчого практичного завдання;

13.30-14.30 – обідня перерва;

 з 15.00 - культурна програма для учасників.

 

15 квітня:

 9.00-12.00 ΙΙ тур, виконання тестового завдання;

12.00 -13.00 обідня перерва;

15.00-17.00 підведення підсумків, нагородження  переможців,

                     урочисте закриття Олімпіади;

 з 18.00 – відїзд учасників Олімпіади.

 До участі в II етапі Олімпіади допускаються студенти технічних університетів, переможці І етапу, до трьох студентів від вищого навчального закладу.  Просимо надіслати до 1 березня 2016 р. паперовий варіант анкети учасників II етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади (на кожного учасника окремо) на адресу:

Оргкомітет Олімпіади: кафедра
матеріалознавства та ПФКМ, Луцький НТУ,
вул. Львівська, 75,

м. Луцьк,  Україна, 43018

 Електронний варіант анкети та заявки на поселення надсилати на адресу: sadova111oksana@gmail.com
       – відповідальний секретар оргкомітету, асистент каф. М та ПФКМ Садова Оксана Леонідівна, контактний тел.: 099-336-93-94, 098-707-54-23.

Контактна особа з питань поселенняМисковець Сергій Васильович, асистент каф. М та ПФКМ, тел.: 050-938-56-65.

Контактна особа від кафедри к.т.н., доц. каф. М та ПФКМ Кашицький Віталій Павлович, тел.: 066-309-08-07; адреса ел. пошти: kashickij@yandex.ru

Заступник голови оргкомітету – проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ, к.т.н., доцент Заболотний Олег Васильович, тел.: 0332-74-61-03.

Реєстрація учасників відбудеться за адресою:
корпус Б, ауд. 36, Луцький національний технічний університет, вул. Львівська, 75.

 

Учасникам Олімпіади необхідно мати при собі студентський квиток та паспорт.

Проїзд до Луцького НТУ: від залізничного вокзалу – тролейбусом № 4 або маршрутним таксі №2 (до зупинки ЦУМ) з пересадкою  на маршрутне таксі № 19, 23, 24 або 26 їхати до зупинки «Луцький національний технічний університет»  (вул. Львівська, 75). Від автовокзалу «АС 1» – перейти до зупинки «Гіпермаркет ТАМ-ТАМ» (близько 200 м), далі їхати маршрутним таксі № 19, 24 до зупинки «Луцький національний технічний університет» (вул. Львівська, 75); від автовокзалу «АС 2» – маршрутним таксі одну зупинку або пішки.

 

Запрошення

Анкета

Приклад завдання - творче

Приклад завдання - тестове

Методичні рекомендації до олімпіади

Критерії оцінювання творчого завдання

Порядок проведення олімпіади

Наказ

 

Шлях до готелю.

Шлях до університету

 

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАДИ

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки № 1247 від 27.11.2015 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному  році» 14-15 квітня на базі Луцького НТУ було створено оргкомітет Олімпіади, журі та апеляційну комісію та відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Інженерне матеріалознавство» спеціальності «Прикладне матеріалознавство».

З вітальним словом виступив ректор Луцького НТУ Савчук П.П., який наголосив на важливості проведення конкурсних заходів, які сприяють прагненню студентів та молодих науковців пізнавати нове та побажав успіхів. Він також ознайомив присутніх з членами організаційного комітету, складом журі та апеляційної комісії.

 

Вітальне слово ректора Луцького НТУ, д.т.н., проф. Савчука П.П.

 

Слово було надано голові журі, завідувачу кафедри матеріалознавства та пластичного формування конструкцій машинобудування, к.т.н., доц. Мельничуку М.Д., який акцентував увагу присутніх на особливостях проведення олімпіади, структурі конкурсних завдань та критеріях оцінювання. Мельничук М.Д. ознайомив із програмою, правилами та порядком проведення олімпіади; провів інструктаж стосовно заповнення бланків відповідей, алгоритму відповідей на завдання.

Вітальне слово голови журі, зав. кафедри Матеріалознавства
та ПФКМ Мельничука М.Д.

 

Усього в олімпіаді прийняли участь 24 учасники із 9 вищих навчальних закладів України: міст Маріуполя, Дніпропетровська, Красноармійська, Запоріжжя, Києва, Луцька, Львова, Сум та Харкова. Для учасників олімпіади організовано прогулянку Старим містом, а саме екскурсії по Луцькому замку та в Музей книги.

Екскурсія в Луцькому замку

 

 

Перше місце посів Мартинов Андрій Ігорович (Сумський державний університет) із кількістю набраних балів 86; друге – Топчиєва Катерина Анатоліївна (Запорізький національний технічний університет) із 79 балами; третє – Упатов Микита Ігорович (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут») із 73 балами.

 

Вручення диплому учасниці олімпіади

Загальне фото учасників олімпіади

 

Члени оргкомітету та журі олімпіади

 

 

 

 Результати переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму «Інженерне матеріалознавство» спеціальності «Прикладне матеріалознавство»