Кафедра фізичного виховання

Завідувача кафедри:

к.фіз.вих., доцент

Савчук Сергій Ананійович

(0332) 26-05-97

Кафедра фізичного виховання Луцького НТУ створена на базі кафедри загальноосвітніх дисциплін. Починаючи з 2009 року  завідувачем кафедри працює кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Савчук Сергій Ананійович.

Склад кафедри: к.фіз.вих.,  доцент Бакіко І.В.; к.фіз.вих.,  доцент  Іванова А.Є.; к.пед.н., доцент  Ковальчук В.Я.; к.пед.н., доцент Панасюк О.О.( майстер спорту з карате, майстер спорту з поліатлону, кандидат в майстри спорту з рукопашного бою); к.пед.н., ст. викладач  Гребік О.В.; к.пед.н. Дмитрук В.С.; к.пед.н., ст.викладач Файдевич В.В., к.пед.н. Хомич А.В.

 

Крім навчальної роботи, кожен викладач веде наукову, виховну та спортивно-масову роботу. Викладачі кафедри залучені до громадської роботи, є членами Вченої Ради університету, Ради з методичної, наукової і виховної робіт.

Науково-дослідна робота  на кафедрі ведеться відповідно до затвердженого наукового напрямку «Вдосконалення форм оздоровчої та спортивно-масової роботи зі студентами». На кафедрі створена наукова лабораторія, де є змога проводити наукові дослідження  та експерименти. Викладачі кафедри приймають участь в міжнародних та всеукраїнських конференціях, публікуються в наукових збірниках. До наукової роботи активно залучаються студенти. Щорічно вони приймають участь в студентській науковій конференції Луцького НТУ, готують цікаві і  змістовні доповіді.

У розпорядженні кафедри фізичного виховання та спортивного клубу є спортивний комплекс з чотирма залами, плавальним басейном та стадіоном. Тут є змога проводити тренування та змагання з баскетболу, гандболу, волейболу, великого тенісу. Додатково зал обладнаний шведськими стінками, місцями для глядачів, нішею для зберігання інвентаря.


Два тренажерні зали оснащені різноманітними тренажерами, шведськими стінками, гімнастичним знаряддям, є стіл для армреслінгу. Студенти тут мають змогу займатись атлетичною гімнастикою, фітнесом, вдосконалювати свою техніку, розвивати фізичні якості, набувати хорошої спортивної форми.

Спортивний зал для єдиноборств вкритий татамі, має достатню кількість спортивного інвентаря та обладнання. В залі проходять заняття з аеробіки, кікбоксингу, карате-до.

 

 

 

Гордістю кафедри є 25-метровий плавальний басейн з чотирма доріжками, де проходить навчання плаванню, працюють спортивні та оздоровчі групи.

Стадіон університету має бігові доріжки, велике та мале футбольні поля, спортивне містечко, легкоатлетичні сектори для метань та стрибків.

Викладачами кафедри організовані та проводяться секції з волейболу (чол., жін.), баскетболу (чол.), атлетичної гімнастики, футболу, плавання, легкої атлетики, карате-до, настільного тенісу.

                          -EvH0hkDmII-EvH0hkDmII

Спортивні досягнення студентів

Луцького НТУ за 2015-2016 н.р.

Cтуденти Луцького НТУ прийняли участь у змаганнях міжнародного, всеукраїнського, обласного та міського рівнів.

За підсумками спартакіади міста Луцька серед ВНЗ, збірна команда Луцького НТУ посіла почесне друге місце.

Щорічно на футбольній арені Луцького НТУ проходить першість вузу з футболу серед студентів за програмою спартакіади спортклубу університету. Цього року факультет бізнесу та факультет обліку і фінансів виступили на футбольному турнірі в складі єдиної футбольної дружини та вибороли перше місце.

У спорткомплексі Луцького НТУ 22 квітня 2016 р. відбувся фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я», де активну участь взяли викладачі та співробітники. Перше місце завоювала сім’я Сацюків. Друге місце посіла сім’я Тараймовичів. Третє місце – сім’я Герасимчуків.

13-14 квітня 2016 р. відбулися змагання відкритої першості Луцького НТУ з пауерліфтингу. Помірятися силою у таких вправах як жим штанги лежачи та у присіданні зі штангою прийшло чимало учасників з різних навчальних закладів освіти. Приймали участь школярі Луцької гімназії №14, студенти СНУ ім. Лесі Українки, а також не один десяток силачів Луцького НТУ.

З метою співпраці спортивних шкіл та університету 16 квітня 2016 року в спортивному комплексі Луцького НТУ вперше відбувся турнір з волейболу за кубок Ректора. У змагання взяли участь команди Ковельського, Іваничівського та Горохівського районів. За підсумками змагань ІІІ місце посіла команда Горохівського району, ІІ – Іваничівського району, І – команда Луцького НТУ.

У рамках спартакіади Луцького НТУ 6 – 7 квітня 2016 року відбулися змагання з настільного тенісу. До участі в змаганнях допускалися студенти університету денної форми навчання. Серед дівчат чемпіонкою стала Цьох Олена (МТПс-11), а серед хлопців – Гладков Юрій (ЕЕс-11).

В місті Бидґощ (Польща) 1– 4 квітня 2016 року відбувся Чемпіонат Світу з карате, в якому взяло участь 38 країн та понад 1900 спортсменів. У складі збірної України виступив студент факультету бізнесу (група ЕП-11) Ігор Невеліч, який в цікавих та напружених поєдинках завоював бронзову нагороду.

За підсумками навчального року були нагороджені кращі спортсмени нашого університету:

1.         Чемпіон Європи з карате, неодноразовий чемпіон України з рукопашного бою та карате, майстер спорту України з рукопашного бою, кандидат у майстри спорту України з карате, студент групи ІМ-41 – Щурук Дмитро. 

2.         Чемпіон світу з джиу-джитсу, майстер спорту з міжнародного класу з джиу-джитсу, студент групи  МК-31 – Мочульський Богдан.

3.         Призер чемпіонатів Волинської області з пауерліфтингу, кандидат у майстри спорту України з поуерліфтингу, студент групи АДА-51 – Гречко Олександр.

4.         Неодноразова учасниця міжнародних та всеукраїнських турнірів з волейболу, студентка групи АП-51 – Юрковська Ірина.

5.         Призер чемпіонатів Волинської області з футболу студент групи ПМ-41 – Бортнійчук Станіслав.

6.         Неодноразовий учасник чемпіонатів Волинської області з баскетболу, студент групи ПМ-51 – Веселовський Іван.

7.         Учасник чемпіонату м. Луцьк з легкої атлетики, студент групи КН-21 – Парфенюк Юрій.

8.         Призер чемпіонату України з шахів, кандидат у майстри спорту України з шахів, студент групи АВ-21 – Закордонець Олександр.

9.         Учасник спартакіади м. Луцька серед ВНЗ з волейболу, студент групи АП-31 – Шворак Віталій.

Кафедра фізичного виховання робить все можливе, щоб фізичне виховання як складова частина загальної системи освіти заклало основи забезпечення та розвитку фізичного і морального здоров'я, комплексного підходу до формування розумових і фізичних якостей особистості, вдосконалення фізичної та психологічної діяльності.