Курси та семінари у «Майстерні професійного розвитку»:

Курси та семінари у «Майстерні професійного розвитку»:

 

1)      З 7 листопада по 26 грудня 2017 року відділ неперервного навчання здійснив проведення курсів іноземної мови «Англійська для ділового спілкування» для викладачів Луцького НТУ.

   Зокрема, заняття проводила викладач кафедри української та іноземної лінгвістики Ніщик Руслана Олександрівна.

   Після завершення навчання слухачі отримали сертифікати про проходження курсів.

 


 

 

2) З 28 січня по 2 лютого у місті Трускавець відбувалася І Зимова школа Української Асоціації дослідників освіти (УАДО) – «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні». Захід співфінансувався Програмою Erasmus+ Європейського Союзу.

Зокрема, участь у зимовій школі взяла професор кафедри української та іноземної лінгвістики, завідувач відділу неперервного навчання Луцького НТУ Ковальчук Олена Сергіївна, яка представила тему «Успішне написання грантових заявок».

3) Курси з іноземної мови «Англійська для ділового спілкування» для працівників VolWest Group.

4) Методичний семінар Cambridge English для викладачів університету з метою навчання до складання тестів на володіння англійською мовою.5) Speaking Club з волонтером Джейсоном Маккрола


 


6) 7 червня відбувся робочий візит Представництва ЄС у Волинську область, зокрема і в Луцьк, де 6 червня було проведено цікавий захід «Публічна презентація з відкритих конкурсів на гранти та проекти Європейського Союзу». На захід завітало багато охочих, зокрема й представник відділу неперервного навчання Луцького НТУ – Ольга Олегівна Хомич.

  

Уже 7 червня студенти-туристи групи ТР-11 під керівництвом координатора клубу «Європа» Луцького НТУ Олени Сергіївни Ковальчук взяли участь у брейн-рингу, що був організований представниками ЄС. Захід відбувся в Інформаційному центрі СНУ імені Лесі Українки. Учасниками брейн-рингу стали студентські команди нашого університету, СНУ імені Лесі Українки та дві учнівські команди. Переможцем стала команда Eurostar із школи № 25.  Натомість усіх учасників було відзначено подарунками.