Луцький НТУ запрошує до участі у міжнародній науково-технічній конференції «ІНЖЕНЕРІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ: НАУКА, ОСВІТА, ВИРОБНИЦТВО»

Луцький НТУ запрошує до участі у

міжнародній науково-технічній конференції

«ІНЖЕНЕРІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ: НАУКА, ОСВІТА, ВИРОБНИЦТВО»

 

Запрошуємо до участі у міжнародній науково-технічній конференції «ІНЖЕНЕРІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ: НАУКА, ОСВІТА, ВИРОБНИЦТВО».

Захід відбудеться 15-16 листопада 2018 рок в Луцькому НТУ.

Пропонуємо всім вченим, науково-педагогічним працівникам, докторантам, аспірантам, студентам та іншим особам, які зацікавлені у розвитку сучасної науки та техніки, прийняти участь у конференції.

Конференція відбуватиметься за тематичними секціями:

1.  Прогресивна техніка та технології. Проблеми та тенденції розвитку; сучасні напрями і технології створення. Мехатроніка, робототехніка, автоматизоване управління виробництвом.

2.  Прогресивні технології отримання, зміцнення та обробки нових матеріалів. Сучасні концепції та тенденції розвитку, проблеми отримання, зміцнення та обробки матеріалів.

3.  Сучасні напрями і технології створення виробів легкої та текстильної промисловості. Сучасні напрями і технології створення промислових виробів, виробів з текстилю, виробів спецпризначення тощо.

4.  Перспективи розвитку та нові технології галузі лісового та сільського господарства. Концепції та тенденції розвитку галузі лісового та сільського господарства, теорія та практика.

5.  Інтеграції освіти, науки та виробництва. Проблеми підготовки кадрів вищої кваліфікації у системі вищої освіти та її інтеграція з європейськими стандартами освіти.

6.  Екологічна безпека виробництв. Захист довкілля, екологічна безпека, ресурсозберігаючі технології.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

 

 

Інформаційне повідомлення (укр.м.)

Інформаційне повідомлення (англ.м.)

Заявка учасника МНТК2018

Зразок оформлення тез доповідей на НМТК2018