Луцький НТУ запрошує до участі у V Міжнародній науково-технічній конференції ТК-2018

Луцький НТУ запрошує до участі у V Міжнародній науково-технічній конференції ТК-2018 

Запрошуємо до участі у V Міжнародній науково-технічній конференції ТК-2018 «Прогресивні напрямки розвитку технологічних комплексів».

Захід відбудеться 28-30 травня 2018 року в Луцькому НТУ.

До участі в міжнародній конференції запрошуються науковці, аспіранти, студенти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері проектування і експлуатації технологічних систем.

Кращі доповіді будуть рекомендовані до публікації у науковому журналі«Технологічні комплекси», No1(15) за 2018 рік. Повний текст рекомендованих статей повинен бути оформлений автором згідно до вимог журналу, які розміщені на сайтіhttp://t-komplex.net.ua/ua/authors/

Конференція відбуватиметься за тематичними секціями: Інтелектуальні виробничі системи; Інформаційні технології в проектуванні і керуванні технологічних комплексів; Моделювання і синтез структури технологічних комплексів; Розвиток технологічних комплексів в машинобудівній, приладобудівній, пакувальній і харчовій галузях; Проектування функціональних елементів технологічних комплексів.

 Інформаційне повідомлення

 

Інформаційний відділ Луцького НТУ