Мовні курси

Мовні курси

1) 4 листопада 2017 року були проведені курси з іноземної мови «Англійська для ділового спілкування» для викладачів університету. Тривалість навчання – 30 годин.

Навчання на курсах завершилося проведенням атестації слухачів із врученням сертифікату про закінчення курсів з іноземної мови «Англійська для ділового спілкування». Було зараховано 4 слухача, які після закінчення отримали сертифікати.

2) 16 січня 2018 року стартував Speaking Club з волонтером Джейсоном Маккрола. Це безкоштовні заняття. Мета його – підвищення рівня знань викладачів та студентів з англійської мови.

3) 3 квітня 2018 року відбулася методична конференція Cambridge English для вчителів.

Мета: підготовка учнів до тестування для отримання міжнародних сертифікатів з іноземної мови (рівень В2). Обговорювалась можливість проведення даного тестування у Луцькому НТУ, створення комісії.

Було проведено тестування на виявлення рівня знання англійської мови в 2 етапи:

-  тестування для викладачів (28 лютого та 1 березня 2018 року);

-  для студентів (16 та 17 березня 2018 року).

На конференції були присутні вчителі таких навчальних закладів: ОЗНВК «Колківська ЗОШ IIII ст.-ліцей», ЛНВК ЗОШ IIII ст., природничий ліцей № 7, Луцька гімназія № 4 імені М. Левицького, СЗОШ № 1 м. Луцька, СНУ імені Лесі Українки, СЗОШ № 5 м. Луцька, НВК Гімназія № 14 імені   В. Сухомлинського, Спеціалізована школа-інтернат «Центр освіти»               (с. Княгининок), Луцька гімназія № 18, Волинський обласний ліцей-інтернат, ЗОШ № 17 м. Луцька, Луцький НТУ, Коледж технологій бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки.

Були запрошені керівник екзаменаційного відділу освітнього центру Grade Ольга Файзуліна, а також менеджер із розвитку в Україні, Азербайджані і Грузії екзаменаційного департаменту Кембриджського університету Дарина Сіжук.

Результатом даної конференції стало планування проведення курсів з іноземної мови (англійська та польська) для рівня B2 в Луцькому НТУ.

 

 

 

4) 12 квітня 2018 року розпочалися курси з іноземної мови (англійська, німецька, французька мови) до підготовки до ЗНО для магістрів спеціальностей «Туризм», «Міжнародні економічні відносини», «Економіка».