Наукова діяльність молодих вчених

Наукове товариство Луцького НТУ спрямовує свої зусилля на координацію, виявлення та вирішення основних проблем молодих науковців та організацію заходів, що мають на меті розвиток та покращення їхньої наукової діяльності; організовує роботу молодих учених у наукових осередках; за потреби порушує питання щодо розвитку та вдосконалення наукової та творчої діяльності молодих учених; організовує та проводить щорічні наукові конференції, конкурси на здобуття ґрантів, виставки робіт та інші заохочувальні заходи для стимулювання наукових досліджень молодих учених. Очолює наукове товариство д.ф.-м.н. доцент Пастернак Ярослав Михайлович.

Молоді науковці університету неодноразово виграють стипендії Верховної ради України та Кабінету Міністрів України (таблиця 3).

У 2014 році четверо молодих науковців отримали стипендію Кабінету Міністрів України, один молодий учений став стипендіатом Верховної ради України, 238 молодих науковців взяли участь у наукових заходах (конференціях, семінарах), опублікували більше 300 наукових статей, 25 монографій, отримали 10 охоронних документів.

У 2015 році одному молодому науковцю було присуджено премію Верховної Ради України найталановитішим ученим в галузі фундаментальних досліджень та науково-технічних розробок, четверо молодих науковців були стипендіатами Кабінету Міністрів України, 208 молодих науковців взяли участь у наукових заходах (конференціях, семінарах), опублікували 252 наукових статті, 18 монографій, 15 навчальних посібників та підручників.

У 2016 році семеро молодих науковців були стипендіатами Кабінету Міністрів України, 176 молодих науковців взяли участь у наукових заходах (конференціях, семінарах), опублікували 119 наукових статей, 17 монографій, 13 навчальних посібників та підручників.

У 2017 році один молодий учений виборов іменну стипендію Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених. Крім того, четверо молодих науковців були стипендіатами Кабінету Міністрів України, 135 молодих науковців взяли участь у наукових заходах (конференціях, семінарах), опублікували 117 наукових статей, 21 монографію, з яких 2 за кордоном, 13 навчальних посібників та підручників.

У 2018 році один молодий учений отримав іменну стипендію Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених. Також п’ятеро молодих науковців були стипендіатами Кабінету Міністрів України.

У 2019 році четверо молодих науковців були стипендіатами Кабінету Міністрів України, понад 130 молодих науковців взяли участь у наукових заходах (конференціях, семінарах), опублікували більше 100 наукових статей, понад 10 монографій.

Таблиця 3

Кількість молодих учених - стипендіатів

Стипендії для молодих учених

2014

2015

2016

2017

2018

2019

Стипендіати Верховної ради України найталановитішим молодим ученим

1

1

 

 

 

 

Стипендіати Кабінету Міністрів України для молодих учених

4

4

7

4

5

4

 

Стипендіати Кабінету Міністрів України у 2019 році:

Факультет комп’ютерних наук ті інформаційних технологій :

– к.т.н., доцент Поліщук Микола Миколайович;

Факультет бізнесу:

к.е.н., доцент Лорві Ірина Федорівна;

 к.е.н., доцент Смолич Дарія Валеріївна;

Технологічний факультет:

– к.т.н., Пастернак Вікторія Валентинівна.