Акредитація, ЗНО та бази відпочинку: онлайн-ректорат Луцького НТУ

Акредитація, ЗНО та бази відпочинку: онлайн-ректорат Луцького НТУ

Чергове засідання ректорату відбулося у середу, 10 червня 2020 року за допомогою програми відеозв’язку Microsoft Teams. Ректор Луцького НТУ Петро Савчук розпочав планове онлайн-засідання із привітання декану факультету бізнесу Надії Ковальчук із нещодавнім Днем народження. Він подякував декану за хорошу роботу і побажав успіхів у подальших справах.

Згодом ректор зауважив, що свіжі дані від МОЗ України свідчать про погіршення ситуації із кількості захворювань на COVID-19, а тому наголосив, аби усі працівники й надалі дотримувалися рекомендацій щодо карантинного режиму, уважно і відповідально ставилися до свого здоров’я, берегли себе та своїх близьких.

Після цього ректор обговорив із деканами та головним бухгалтером фінансовий стан справ університету, а також звернув увагу на контроль за своєчасною оплатою освітніх послуг студентами. Потому Петро Савчук надав слово для звіту щодо тижневої діяльності проректорам із науково-педагогічної роботи, висловив рекомендації щодо певних сфер діяльності в університеті, а також обговорив ряд поточних робочих питань із членами ректорату.

Щодо процесу акредитації, яку саме проходять деякі спеціальності Луцького НТУ, перегляду змісту освітніх програм та оновлення навчальних планів прозвітувала проректор із НПР Оксана Ляшенко.

Своєю чергою, проректор Олена Ковальчук розповіла про активну підготовку викладачів до проведення навчань до ЗНО з іноземної мови для магістрів. Проректор зазначила, що наразі формуються групи студенів, складається графік проведення занять та затверджується програма курсу. Крім того, Олена Ковальчук зауважила на позитивних результатах роботи міжнародного відділу, що демонструє включення Луцького НТУ до нових міжнародних рейтингів.

Наступним про стан інфраструктурних справ доповідав проректор із НПР Андрій Щерба. Він зазначив, що в університеті активно ведуться ремонтні роботи, проводиться косметична корекція деяких аудиторій та кабінетів, а також розпочалось облаштування спортивного майданчика для метання на території спорткомплексу Луцького НТУ. Підняли питання й щодо відкриття університетських баз відпочинку на озерах Світязь та Пісочне. Після обговорення із ректором, було прийнято рішення з’ясувати особливості роботи таких об’єктів в умовах карантину, а попередньо затвердили початок сезону із 1 липня 2020 року.

На завершення члени ректорату заслухали головного секретаря приймальної комісії Юрія Фещука. Він зазначив, що  5 червня 2020 року завершилась реєстрація на ЗНО з іноземної мови для магістрів.  Так, за словами Фещука, на проходження зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови зареєструвалося 604 студенти Луцького НТУ (52 % від загальної кількості) , які бажають отримати освітній рівень магістра. Найбільший показник таких студентів, зазначає Юрій Фещук, на факультеті бізнесу: 75 % бакалаврів виявили бажання здобути диплом магістра. На інших факультетах кількість бажаючих здавати ЗНО коливається від 45 до 65 %.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ