Андріївські вечорниці на факультеті будівництва і дизайну


13 грудня у приміщенні корпусу на Потебні, у студентському кафе, відбулися Андріївські вечорниці. Організували захід студенти факультету будівництва і дизайну: Діана Назарчук, Тетяна Шаповалова, Тетяна Власюк та Олександр Павлів, а також їм допомагав заступник декана факультету Сергій Дробишинець. Свято вели Діана Назарчук та Віталій Костюк. До участі у вечорницях долучилися Ірина Шаповал, Вікторія Ротко, Катерина Кіриша, Тетяна Власюк, Марія Петровчук, Тетяна Шаповалова, Марія Кошель, Сергій Назаренко, Сергій Кот, Олексій Гладков, Михайло Сова, Андрій Жаловага, Данило Дмитрук та Максим Кравчук.

  У першому ж конкурсі дівчата нагодували гостей варениками з перцем, а у другому учасниці намагалися дізнатися ім’я судженого, запитавши незнайомих чоловіків, як їх звати. Перевіримо, чи збудеться...

Потім дівчата роззували хлопців (взуття повернули, чесно), юнаки ж так розійшлися, що танцювали з дівчатами на руках, присідали, тримаючи стакани з водою.

І, звичайно ж,  не обійшлося без калити: хлопці намагалися вкусити її, та не у всіх це виходило, бо дівчата заважали, посипаючи їх борошном.

Загальну атмосферу свята підтримували музичний оркестр та народний фольклорний колектив «Намисто».

На завершення гостей пригощали варениками, адже які без них вечорниці!

Тетяна Шаповалова, ІІ курс ФБД