Архітектор корпоративної культури: зустріч студентів Луцького НТУ із бізнес-тренером

Архітектор корпоративної культури: зустріч студентів Луцького НТУ із бізнес-тренером

Щоби бути успішним не достатньо лише знань, не достатньо харизми та не головне навіть гроші. Маючи справжню мрію та ціль, самостійно та відповідально прямуючи до вершин своїх прагнень, можна досягнути успіху.

Саме про такі складові успіху та самореалізації студентам-будівельникам Луцького НТУ розповів стейкхолдер, успішний топ-менеджер та тренер Бізнес академії практичного менеджменту Олег Рабочаускас.

«Архітектор корпоративної культури»: саме такою була тема тренінгу. Основний меседж, що доносився до слухачів – це важливість стати архітектором власного життя та побудувати його таким чином, аби намітивши основні цілі, досягнути успіху у їх реалізації.

За словами спікера, якщо архітектор – це зодчий, творець, то корпоративна культура – це спосіб, в який він досягає своїх результатів у житті. Дуже важливо, щоби було розуміння того, що корпоративна культура знаходиться не лише у головах працівників компанії чи її керівництва, а й у конкретних способах реалізації намічених планів та досягненні мети.

Отож, Олег Рабочаускас наголошує на двох способах досягнення цілі архітектора: «Щоби збудувати найвищу будівлю, можна просто зруйнувати всі інші» або ж «Щоб збудувати найвищу будівлю, можна увесь час працювати над нею». І тут основним є усвідомлення власної відповідальності за своє життя та досягнення особистих цілей, шляхом своїх зусиль.

Тут же спікер дав особисту пораду: після окреслення мрії, мети чи цілі намагатися зробити перший крок до її реалізації впродовж 48 годин. Ця теорія, каже лектор, виправдана життям і діє на 100% підштовхуючи до результативних зрушень у власній праві.

Бізнес-тренер також наголосив, що для «архітектора» важливо працювати над створенням власних цінностей, збільшенні грошових потоків та над формуванням довіри. Водночас, надзвичайно важливо виокремити головну ціль корпоративної культури у короткостроковій та у довгостроковій перспективі.

Результатом життєвої роботи архітектора повинен стати будинок його мрії. Він буде найкращим, адже туди вкладені усі зусилля та інтереси творця, але суть у тому, яким до моменту завершення будівництва стане сам архітектор. Цінність полягатиме у шляху до його цілі, у набутому досвіді, мотивації та проробленій роботі задля здійснення мрії.

Саме таких життєвих результатів спікер побажав студентам ЛНТУ, наголосивши: «Ціль мотивує, але не завжди важливе її досягнення, важливий шлях до неї. Так ти стаєш творцем своєї долі».

Надзвичайно цікавим тренінг запрошеного гостя видався для студентів. Після лекції, молодь мала нагоду поставити запитання бізнес-тренеру та почути корисні поради із особистого досвіду Олега Рабочаускаса.

Ілона Карпюк, відділ іміджу та промоції Луцького НТУ