Бал діснеєвських персонажів та 700 грн за суддівське крісло: обрали короля і королеву Луцького НТУ

Бал діснеєвських персонажів та 700 грн за суддівське крісло: обрали короля і королеву Луцького НТУ

У Волинському обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбувся конкурс «Король і Королева Луцького НТУ», організований студрадою університету.

Розігріла публіку перед початком заходу талановита дівчина, учасниця «Голосу країни 9» Катерина Гулюк, задавши позитивний ритм запальним виконнаням сучасних музичних хітів.

Далі обов’язок розважати публіку взяли на себе ведучі дійства Роман Скулинець та Інна Мархевка. Вони запросили усіх учасників на сцену для представлення та познайомили глядачів із кожною парою. Загалом у конкурсі за звання «Короля та Королеви» змагалося 16 учасників: 8 пар представляли 7 факультетів та коледж.

Потому, ведучі перейшли до знайомства із журі. Так, суддівські крісла зайняли: ректор Луцького НТУ Петро Савчук; директор мовної школи «OkLand» Ілля Чапко; ВО арт-директора нічного клубу «Queen» - MC Ясєнь; квіткова фея магазину квітів «Арт букет» Юлія Касько; директор мережі магазинів яблучної продукції «Igood» Древля Юрій; старший адміністратор мережі спортивних клубів «Плаза» Ірина Строка. А також оцінювали учасників люди, які започаткували цей захід та зробили його традиційним - Ірина Гаранчевська та Дем’ян Петрик.

Проте, організатори приберегли нововведення у формат конкурсу, завбачливо лишивши одне місце у журі вільним. «Як ви помітили, у нас є одне вільне суддівське крісло. Ми вирішили продати його шляхом аукціону. Отож, будь-хто із залу може викупити це місце і приєднатися до нашої суддівської колегії. Перша ставка - 50 грн, мінімальний крок - 20 грн», - повідомив умови аукціону ведучий. Тож, за результати торгів місце судді викупив гість на імя Олег, не пошкодувавши віддати за нього 700 гривень.

Відтак, після усіх організаційних процедур розпочався перший етап конкурсу – відеопредставлення, який майстерно відзняв Назар Дубина. Мрійливі, гумористичні, мотиваційні, романтичні, провокаційні, іноді абсурдні, але абсолютно щирі та біографічні  відео показав кожен учасник.

Після оцінок від суддів за відеоролики відбувся другий конкурс – костюмоване дефіле у стилі «Disney» об’єднане з інтелектуальним конкурсом. Суть полягала у тому, що кожна пара демонструвала героїв різних мультфільмів створених компанією Волта Діснея, а згодом відповідали на складні питання пов‘язані із історією корпорації та її творця.

Так, пара номер 1 (Ганна Буднік та Юрій Хомулко) була в образі Сплячої красуні та Принца, номер 2 (Катерина Півницька та Максим Христинець) - показали гумористичну сценку від Красуні та Чудовиська. Заворожуючий спів Русалочки своєму коханому спостерігали глядачі від третьої пари (Юлія Петровська та Дмитро Філюк). Справжня драма розгорнулася на сцені у виконанні пари номер 4, які демонстрували любовний трикутник героїв мультфільму «Покагонтес». Жартівливу сценку перетворення від поцілунку Дмитра Мельника із Царівни-жаби у прекрасну Юлію Шумик показала пара номер 5. Далі свою любовну історію продовжили учасники номер 6, що були романтичною парою із мультфільма  «Рапунцель» (Оксана Цвид та Дмитро Савчук), а принц Станіслав Петриковець  шукав свою володарку кришталевої туфельки – Попелюшку Оксану Апанасенко (пара №7). Останніми «політали» на летючому килимі Аладін та Жасмін із восьмої пари (Тетяна Лобач та Данило Орачевський).

Аби глядачі трішки перепочили та відволіклися від напруженої боротьби, ведучі запросили для виступу на сцену Dj Slavnyi.

Отож, наступила найбільш очікувана частина вечору – конкурс талантів.  Відкрила його, разом з командою запальних дівчат Ганна Буднік, продемонструвавши своє відчуття ритму та гнучкість в неперевершеному танці.

Тетяна Лоба і Юрій Хомулко похизувалися своїми вміннями грати голосом та інтонацією. Вони озвучили нарізку мультфільмів відомих усім із дитинства.

Учасниця №7 Оксана Апанасенко, нічим не гірше від оригіналу, виконала композицію «Човен» гурту «Один в каноє».

Під час виступу Анастасія Трухонь  створилася справжня мистецька романтична історія з головним месиджем «Кохайте мовчки». Гумористично-магічний виступ від «простого хлопця з села» Дмитро Філюк, який розвеселив публіку абсурдними фокусами та харизматичною подачею абсолютно простих речей.

Розгарячила чоловічу частину залу східними танцями, веєрами і лазерним шоу спокуслива Юлія Шумик. А іспанськими мотивами дивувала глядачів яскрава блондинка Юлія Петровська та показала чуттєвий танець в екстравагантному костюмі.

Катерина Півницька під супровід харизматичного акордіоніста творила справжнє блискуче мистецтво, а Данило Орачевький просто підірвав публіку  та образі «Маски» вступив в танцювальне протистояння із «поліцією».

Вразив усіх чемпіон кубінгу останніх три Максим Христинець, який за 15 секунд на очах у всіх глядачів зібрав кубик Рубика, а також, презентував великий портрет ректора Луцького НТУ Петра Савчука, зібраний - із  декількох десятків таких кубиків.

Свої вміння із воркауту представив на відео Станіслав Петриковець.

Чуттєву історію кохання на відстані зобразив у форматі вистави тіней Дмитро Мельник, а хлопець із технічного коледжа Андрій Гапонюк виконав «Червону руту» на трубі.

У пари під номером 6 був дуже «домашній» номер. Вони дуже творчо підійшли до відтворення історії кохання двох абсолютно звичайних людей: як у справжньому житті кожен творив свою картину, а врезультаті вони з’єдналися у єдину композицію і утворили нову історію.

На заверешення та перед виголошенням результатів пари неймовірно провальсували в шикарних сукнях та фраках та заслухали рішення суддів. Також, до привітального слова запросили ректора Луцького національного технічного університету Петра Савчука, який прорезюмував, що будь-які негаразди та перипетії все-таки врятує краса.

Отож, «Міс» та «Містером» глядацьких симпатій стали Юлія Шумик та Дмитро Савчук. А титул Короля та Королеви  здобули, той же, Дмитро Савчук та неймовірна Оксана Цвид.

До слова, дякуємо за підтримку спонсорам та партнерам: мережа фітнес-клубів «Інтер Атлетика», Fragolino Novellina, мовна школа «Окленд», Молодіжний центр Волині, George’s Club, нічний клуб «Queen», Студентська рада Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, бар «П’ятниця», кондитер Оксана Фульмес, манікюр від Вікторії Шевчук, тату-студія «Ve An Tattoo Studio», Ring dj Cafe, магазин одягу «Протест», магазин техніки Apple «iGood», друкарня «Вежа Друк», «Мальованка», мережа піцерій «Solo», білизна ручної роботи «Linge Rey», «Abu Dhabi», кав’ярня «Coffee Time», магазин квітів «Арт Букет», спортивний клуб «Plaza», пейнтбол «Фабрика Адреналіну».

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1242091879278193