Без Винника не обійшлося – дебютували першокурсники ФФОЛПу!

Без Винника не обійшлося – дебютували першокурсники ФФОЛПу!

У Луцькому національному технічному університеті яскраво дебютували першокурсники ФФОЛП. Для початку, ведучі запрошували на сцену кожну команду та представляли її під запальну музику. Особливого драйву додавала шалена група підтримки команд, яка теж серйозно підійшла до справи: вигадала мотивуючі «кричалки» та, навіть, принесла із собою плакати, кульки та інший реквізит.

Аби ближче познайомити глядачів із учасниками, кожна команда підготувала ролик-відеопредставлення у якому з гумором розповіли про себе, весело продемонстрували студентське життя, особливості навчання на ФФОЛПі та гуртожитську романтику.

Цікаво, що під час дійства ведучі не давали гостям занудьгувати, адже часто задіювали їх та розігрували подарунки.

Не обійшлося й без інтелектуального конкурсу. Для початку, командам задавали запитання на загальну ерудицію, а далі завдання ускладнили: потрібно було продовжити класичні вислови нестандартно і з гумором. Також, були й запитання, відповіді на які, має знати кожен студент ФФОЛПу. Так, ерудицію учасників оцінювали журі, у склад якого увійшли: проректор з науково-педагогічної роботи Луцького НТУ Олена Ковальчук, декан ФФОЛП Ігор Андрущак, завідувач кафедри обліку і аудиту Віталій Чудовець, голова студради Луцького НТУ Даніела Шах та інші.

Наступним був найочікуваніший етап заходу – конкурс талантів. Драйвовий танець від капітана команди лінгвістів; чудове виконання ліричної реп-композиції від фінансистів; екстравагантний виступ обліковців із авторською піснею на музику пісні Олега Винника «Візьми мене в полон»; короткі гумористичні сценки та прекрасна декламація патріотичної поезії від юристів, а також колоритний виступ дівчат-соціологів про нелегку долю інстаграмниці – кожен виступ був індивідуальним та викликав неабияке захоплення у глядачів.

Між конкурсами буквально підірвав зал потужним виступом рок-гурт «PLAY_ME_BAND».  Гітари, барабани і чудовий вокал подарували глядачам енергійні красені.

Ще однією розввагою для гостей заходу став, підготований учасниками конкурсу, танцювальний флешмоб, який не лише повеселив присуніх, а й добре розім’яв.

Отож, після завершення усіх конкурсів та розваг, для привітального слова та нагородження на сцену запросили декана факультету фінансів, обліку, лінгвістики та права Ігора Андрущака.

«Ви сьогодні довели, що студенти ФФОЛП – найкращі! Я вами пишаюся, ви – креативні, енергійні, кмітливі та творчі! Дякуємо вам за подаровані емоції та гарні враження! Сьогодні ви усі продемонстрували свої найкращі сторони! Ви – молодці!», - подякував усім учасникам Андрущак.

Отож, за рішенням залу, приз глядацьких симпатій отримала команда соціального забезпечення, а судді розподілили переможців так: третє місце зайняла команда фінансистів, друге – правники, а першими стала команда обліку й оподаткування.

Вітаємо усіх учасників та переможців!

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут:

https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?ref=page_internal