Бібліотека – це скарбниця всіх багатств людського духу.

Бібліотека – це скарбниця
        всіх багатств людського духу.
                                        Г. Лейбніц

 

 

  Бібліотека як соціальний інститут покликана виконувати завдання, покладені на неї суспільством і державою, а саме — збирання та зберігання джерел інформації й надання до них вільного і безперешкодного доступу усім членам суспільства.

   Отож, 26.09.2013 за ініціативи декана факультету бізнесу Божидарніка Тараса Вікторовича наші студенти I-го курсу спеціальностей «Економіка підприємства», «Маркетинг» та «Управління персоналом і економіка праці» відвідали Обласну Юнацьку Бібліотеку.

    Щоб розбудити читацький інтерес, було застосовано  чималі зусилля. Адже на сьогоднішній день інтернет створює велику конкуренцію книгам, тому задача бібліотеки як центру культури: проявляти ініціативу, залучати користувача до читання. Були проведені цікаві масові заходи з використанням відеороликів та розповідей про зародження та відродження традицій сімейного читання. Працівники Обласної Юнацької Бібліотеки змогли цілком зацікавити студентів у користуванні  своїми послугами.

Також не перший рік Юнацька бібліотека  проводить благодійну акцію «Творчість заради життя», збираючи кошти на лікування онкохворих дітей Волинської області.

Аби привернути увагу до цієї проблеми, працівники обласної бібліотеки на чолі з  головний бібліотекарем відділу культури і мистецтва бібліотеки Любов Фрадинською. організували виставку-продаж робіт місцевих фотоаматорів. Наші студенти не залишились байдужими і матеріально підтримали діточок.

 

 

к.е.н., ст..викладач

кафедри економіки

та підприємництва

Салівончик О.М.

 

 

 

 

 

« Заради життя…»

 

 

 

 

Ланцюг життя скував їх руки

І вже не чути сміху звуки

Лише в очах сія надія

Й вона в дітей цих наче мрія

 

 За неї будуть далі жити

І світ не милий цей любити

Радіти зможуть навіть миті

І й нею діти будуть ситі

 

Свій дух вони не закривають

«Мости будують» і співають

Живуть собі життям чудовим

Для них простим та кольоровим

 

Я вірю Бог ще дасть їм долю

І з «клітки» випустить на волю

Життям нехай ці діти сяють

Й в майбутнє віру зберігають.

 

Студент Факультету бізнесу гр..ЕПС-11

Кушнірук Сергій