Будувати кар’єру зі стажування студентам пропонують у «Філіп Морріс Україна»

Будувати кар’єру зі стажування студентам пропонують у «Філіп Морріс Україна»

«Ти маєш достатньо знань та амбіцій і готовий будувати кар’єру разом з компанією-лідером?» – таке питання задали студентам Луцького НТУ під час зустрічі з представником ПрАТ «Філіп Морріс Україна», що входить до складу провідної міжнародної тютюнової компанії «Філіп Морріс Інтернешнл Інк.».

Зустрічі відбулися 29 квітня (для студентів машинобудівного факультету та факультету екології і приладо-енергетичних систем) та 13 травня (для студентів факультету обліку і фінансів та факультету бізнесу). Представник компанії – фахівець програм інформування споживачів Артур Гладченко – розповів студентам про програму стажування «ASPIRE!» та умови участі в ній.

«ASPIRE!» – це оплачувана програма стажування у відділі продажів з перспективою подальшого працевлаштування; унікальна можливість поринути у бізнес «Філіп Морріс Україна» та отримати цінний досвід у сфері продажів по всій Україні; стажування у форматі job shadowing, коли стажер спостерігає та бере участь у виконанні щоденних завдань разом із фахівцем відділу продажів.

Програма «ASPIRE!» проходить у понад тридцяти містах у всіх регіонах України. Стажування проводитиметься влітку 2014 року, найкращі стажери будуть працевлаштовані.

Для того, щоб стати учасником програми, слід пройти три етапи: конкурс резюме, тестування аналітичних здібностей та співбесіду. Вимогами до кандидатів передбачено: наявність диплома молодшого спеціаліста або диплома про вищу освіту (2010–2014 років), цілеспрямованість, здатність швидко навчатися, наявність відмінних комунікативних навичок, прагнення професійно розвиватися у сфері продажів, наявність посвідчення водія категорії В (бажано, але не обов’язково), вільне користування MS Office (Excel, Word, Outlook), володіння англійською мовою на базовому рівні і вище.

Надсилати резюме з мотиваційним листом можна сюди: www.rabota.ua/company1063. Прийом анкет кандидатів проводиться до 15 травня 2014 року.

 

   

 

 

 

 

Тетяна ГАПОНЧУК