Чергова перемога студентів кафедри будівництва та цивільної інженерії

Чергова перемога студентів кафедри будівництва та цивільної інженерії

На кафедрі будівництва та цивільної інженерії Луцького НТУ виконуються різні тематики наукових досліджень, до яких активно залучаються студенти.

Цього року 11 квітня на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей «Автомобільний транспорт». На секцію «Постійні пристрої для автомобільного транспорту» студентами кафедри будівництва та цивільної інженерії було представлено три наукові роботи:

«Ґрунт, укріплений цементом з добавкою MasterFix», студенти групи БДН-41 Артур Коба та Вадим Ярмольський (науковий керівник доцент Панасюк Ярослав Ігорович);

«Вплив профільованої мембрани на експлуатаційні властивості тротуару», студент групи БДНм-53 Андрій Цюп’ях (науковий керівник доцент Шимчук Олександр Петрович);

«Дослідження елементів кільцевого перерізу зі сталефібробетону»,студент групи БДНм-53 Сергій Богданович та студент групи БДНм-51 Богдан Юшак, (науковий керівник доцент Талах Людмила Олександрівна).

Наукові роботи студентів здобули високу оцінку рецензентів і були відібрані з 20 робіт із провідних будівельних ЗВО України та включені до фінального списку Конкурсу з 16-и проектів другого туру.

Учасників Конкурсу привітав проректор з наукової роботи ХНАДУ професор Віктор Олександрович Богомолов, який зазначив, що всі учасники, які запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію, незалежно від кінцевого результату вже є переможцями. Він побажав всім плідної роботи та наголосив, що обдаровані студенти – це еліта та майбутнє нашої держави.

За підсумками захисту роботи та дискусії під час підсумкової конференції студенти Артур Коба та Вадим Ярмольський вийшли переможцями і були нагородженні дипломами ІІІ ступеня.

Всіх студентів-учасників нагородили Похвальними Грамотами, а студентів-переможців Дипломами. Нагородження також отримали і керівники студентів наукових робіт.

У вільний від роботи підсумкової науково-практичної конференції час, студенти мали можливість ознайомитися з навчальним закладом, архітектурою та інфраструктурою міста Харкова.

Своїми враженнями від поїздки поділився переможець – студент Артур Коба: «Організація проведення Конкурсу мені сподобалася. Все було на високому рівні. Нам було проведено екскурсії містом та університетом ХНАДУ, показали лабораторії і музей університету. Перші враження від міста хороші. Гарна архітектура, чисте місто і привітні люди. Хочу подякувати від імені студентів, котрі брали участь, всім тим, хто був причетний до цього дійства, насамперед, організаторам – ХНАДУ, керівництву нашого ЗВО, кафедрі БЦІ, ну і, звичайно, нашим керівникам. Особливо хочу подякувати моєму керівнику, доценту Панасюку Ярославу Ігоровичу, адже завдяки його допомозі ми отримали Дипломи ІІІ ступеня. Він в нас повірив і ми це зробили!

Колектив кафедри будівництва та цивільної інженерії вітає студентів-переможців і бажає їм подальших успіхів!

Людмила Талах,

доцент кафедри будівництва та цивільної інженерії

Фото: Ольга Круглік