Чергова перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю БЦІ

Чергова перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю БЦІ

На кафедрі будівництва та цивільної інженерії Луцького НТУ виконуються різні тематики наукових досліджень, до яких активно залучаються студенти. Цього року на базі Харківського національного університету будівництва та архітектури була успішно представлена робота ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 192 Будівництво та цивільна інженерія.

Студенти групи БДНм-51 (ПЦБ) Олександр Канцелярчик та Роман Петричук виконали дослідження на тему «Вплив пластифікуючої екологічної добавки з відходів спиртового виробництва на властивості бетонів» під керівництвом доцента кафедри будівництва та цивільної інженерії Дмитра Ярославовича Кислюка. 

У студентській роботі досліджувався пластифікатор «Біопласт-1», який є побічним продуктом переробки сировини з відходів ПАТ «Гнідавський цукровий завод», а саме  цеху виробництва біоетанолу. Цим дослідженням експериментально встановлений вплив пластифікуючої екологічної добавки «Біопласт-1» на властивості бетонних сумішей та міцнісні характеристики бетону. Визначені основні межі концентрацій пластифікатора для виготовлення важкого бетону.

Наукова робота наших студентів здобула високу оцінку рецензентів і була відібрана з 32 робіт з провідних будівельних ЗВО України та включена до фінального списку Конкурсу з 8-ми проектів другого туру.

За підсумками захисту роботи та дискусії під час підсумкової конференції студенти вийшли переможцями і були нагородженні дипломами ІІ ступеня.

Вітаємо студентів-переможців і бажаємо їм подальших успіхів!

Дмитро Кислюк,

доцент кафедри будівництва та цивільної інженерії

Фото: Денис Юшин