Чергове засідання ректорату у Луцькому НТУ

Чергове засідання ректорату у Луцькому НТУ

У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання керівної ланки ЗВО, під головуванням в.о. ректора Петра Савчука.

Це останнє засідання, яке проводить Петро Савчук у статусі очільника Луцького НТУ. Із 2 грудня офіційно ректорські обов’язки переймає професор Ірина Вахович. Тож, ще чинний керманич ЗВО подякував колективу за підтримку і злагоджену взаємодію на шляху до розбудови успішного університету.

«Хочу подякувати всім, хто підтримав мене 5 років тому. Впродовж усього часу ми були успішною командою та єдиним цілим. Я пишаюся вами всіма і впевнений у тому, що рейтингові позиції університету та вибудуваний імідж - це результат злагодженої роботи та заслуга кожного з вас. У мене була мрія - створити елітний освітній простір і я вірю, що цьому, безперечно, бути. Університет зробив свій вибір, я його поважаю і бажаю успіхів у подальшому розвитку Луцького НТУ», - наголосив Петро Савчук.

Крім того, Петро Савчук повідомив про передані нагороди МОНУ для науковців Луцького НТУ. Уже на найближчому засіданні вченої ради заслужені відзнаки отримають к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Валентин Талах, а також викладачі Ковельського фахового промислово-економічного коледжу Луцького НТУ Ігор Ілюшик, Олена Гончаренко та  Альона Дацюк.

Згодом учасники онлайн засідання обговорили найбільш актуальне питання  - форму навчання студентів у карантинний період. Згідно з попереднім наказом в.о.ректора Петра Савчука, змішана форма навчання триває до 1 грудня включно. Нині керівництво ЗВО розмірковує над подальшою долею освітнього процесу. За словами проректорки з НПР Оксани Ляшенко, Кабмін готується до введення повного локдауну із 23 грудня до 15 січня, тож рішення про форму навчання прийматиметься відповідно до офіційної інформації уряду.

«Я схиляюся до того, щоб на два тижні допустити студентів до очної форми навчання, аби вони змогли доздати модулі і, можливо, захистити наукові роботи й пройти усі важливі точки до локдауну. Але остаточне рішення ми зможемо прийняти у найближчі дні, залежно від постанови Кабміну», - зазначає Оксана Ляшенко.

Своєю чергою, про хід наукової діяльності у Луцькому НТУ доповів проректор з НПР Сергій Шимчук. Зокрема, цьогоріч Луцький НТУ було визнано базовим на найближчі три роки для проведення конкурсу наукових робіт із метрології. Ще однією приємною новиною став успішний захист дисертації на здобуття доктора філософії Петра Косінського.

Проректор з НПР Олена Ковальчук прозвітувала про нещодавно проведену конференцію в рамках Програми Transborder PL-BY-UA. Учасниками конференції було вирішено продовжити проект ще на пів року, задля реалізації співпраці по біофідбеку. Впродовж цього часу, буде організоване навчання для чотирьох фахівців Луцького НТУ в Інституті БіоФідбеку та Ноо-психосоматики (Польща), де вони здобуватимуть навички роботи з біофідбек-технологіями та впроваджуватимуть ці вміння на відповідному апараті у Луцькому НТУ із залученням працівників університету та представників митної і прикордонної служб.

Крім того, наголошує Олена Ковальчук, до 10 грудня у ЗВО триває конкурс для викладача, який готовий поїхати на піврічне стажування та викладання англійською мовою у Політехнічному інституті Браганси (Португалія).

Подякувала Студентській раді Луцького НТУ за активність проректорка з НПР Валентина Ткачук. У часи карантину молодь показує свою небайдужість до університетського життя та соціальних проблем. Так, сьогодні 1 грудня, світ відзначає День боротьби зі СНІДом, відтак і студенти Луцького НТУ влаштували символічний флешмоб #НЕ_ДАМО_СНІДУ_ШАНС. Водночас, проректорка закликає колектив університету та студентство долучитися до організації благодійної акції до Дня Святого Миколая та підтримати діток, обмежених батьківським піклуванням.

Насамкінець, учений секретар Луцького НТУ Алла Земко повідомила про проведення засідання вченої ради. Цього разу воно триватиме два дні поспіль – 3 та 4 грудня. Про точний час зібрання буде повідомлено згодом, місце зустрічі – 37 ауд.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ