Червона доріжка і флешмоб, - у Луцькому НТУ вручили дипломи випускникам-бакалаврам

Червона доріжка і флешмоб, - у Луцькому НТУ вручили дипломи випускникам-бакалаврам

13 липня у Луцькому національному технічному університеті день щирих студентських посмішок, батьківських сліз, викликаних гордістю за дітей, промов із подяками викладачам за навчання й турботу, а найголовніше, це день, сповнений мріями і сподіваннями тих юнаків та юнок, котрі нині стали ще дорослішими. Отож, саме цього дня у стінах луцького ЗВО відбулося урочисте вручення дипломів випускникам-бакалаврам 2018.

«Ці перепустки у самостійне життя є результатом зусиль багатьох років, а ще це символ звільнення від власної скутості, від опіки дорослих, дитячої невпевненості у своїх силах. Це знак того, що ти можеш пізнати навколишній світ у новій його повноті та багатогранності», - зазначили ведучі свята.

Варто зазначити, що в урочистій церемонії взяли участь ректор Луцького НТУ Петро Савчук, проректори ЗВО, декани факультетів, члени наглядової ради, завідувачі кафедр, професорсько-викладацький склад й працівники університету. Крім того, на заході були присутні й поважні гості, зокрема голова Волинської ОДА Олександр Савченко, секретар Луцької міської, в.о. Луцької міської ради Григорій Пустовіт, голова Волинської обласної організації профспілки працівників освіти і науки Василь Грановський.

Передусім, усі присутні спільно виконали Гімн України, потому до слова запросили ректора Луцького національного технічного університету, доктора технічних наук, професора, заслуженого працівника освіти і науки України Петра Савчука.

«Ви не просто випускники, я впевнений, що в найближчому майбутньому ви станете послідовниками Стіва Джобса, Ілона Маска та інших знаменитостей. Водночас ви не станете саме цими людьми, ви залишитеся самими собою, бо кожен з вас є особистістю, ви пройшли нелегкий шлях становлення за ці 4 роки навчання. Сьогодні ви - дипломовані фахівці, не лише еліта нашого університету, але й Волині та України і безумовно, наша надія. Хочу подякувати вам усім, бо навчатися було й справді нелегко, адже університет технічний, втім ви досягли серйозних вершин, адже майже з 1200 випускників, 10% матимуть диплом із відзнакою. Дякую вам за те, що ви були активними, бо наш ЗВО – для вас, саме від вашого бажання цей університет буде розвиватися і ставати успішним, а отже й ви. Хочу побажати, аби ви не зупинялися, адже уже здобули певний досвід, мотивацію і це обовязково стане вам у нагоді. Нехай кожен з вас здобуде той шлях, на який ви заслуговуєте і який буде гідно оцінений, нехай у вас все вдається», - звернувся до випускників ректор.

Потому із вітальним словом виступив голова Волинської ОДА Олександр Савченко, який зазначив, що відсьогодні випускники стають на шлях дорослого життя. Водночас губернатор закликав молодь не забувати про основну їхню мету - працювати на розбудову України:

«Ви уже забули школу, забули, що таке безсонні ночі, коли треба думати куди поступити…сьогодні ви встаєте на шлях дорослого життя. Я вірю, що всі можливості, які були вам надані, ви використали в повному обсязі, тому готові до життя, до прийняття рішень, ви впевнені в собі. Нехай ваш шлях буде не буремним, усе залежить від вас. В будь-якому випадку не забувайте, що нашу долю визначає Всевишній, а у кожного з вас на плечі є ангел, який спостерігає і дає незримі поради. Пам'ятайте, що у вас є мета – працювати на розбудову України, продовжувати авторитет своєї родини…».

Згодом до слова запросили секретаря Луцької міської ради, в.о. міського голови Луцька Григорія Пустовіта:

«Сьогодні прекрасний, визначальний, святковий день, бо саме сьогодні відбувається випуск нових професіоналів, тих, хто чотири роки тому страждав і переживав, який обрати заклад вищої освіти, який факультет… Але ви визначилися, вибрали собі спеціальності, шлях, яким ви рухатиметеся впродовж життя. Багато було труднощів, перешкод, але ви не відступили і пройшли цей шлях, де кожне випробування було як нова сходинка до поставленої мети. Вас не злякали ні нові знання, ні нові предмети, ні складна інформація, ви впоралися. Ви усі переможці, бо зуміли дійти до одного із фінішів вашого  навчання. ВИ не просто стали професіоналами, разом з дипломом ви отримали ключ від дверей у нове життя з новими можливостями. Диплом – це шанс, який дається кожному з вас для реалізації себе та потенціалу вкладеного у вас Богом і батьками».

До привітань долучився заступник голови Студентської ради Луцького НТУ Владислав Ільчук:

«Серед випускників є багато моїх друзів, якими я пишаюся. Я радий, що ви дійшли до своєї цілі, а це новий рівень у вашому житті. Через рік я одягну таку ж мантію, як у вас і опинюся на такому ж вищому рівні. Університет – це те місце, яке існує завдяки людям. Ми тут навчаємося, тут народжується дружба, кохання, можливо й сім’я. Тут є час для усього: для наляканих першокурсників і для гордих щасливих випускників. Сьогодні я радий вітати вас із вашим часом, бажаю реалізуватися вам у житті і нехай усі мрії збуваються».

З-поміж промов, зі святкової сцени лунали й музичні привітання у виконанні студентів Луцького НТУ та Технічного коледжу. Родзинкою заходу став флешмоб, під час якого випускники виконали спільний запальний танок й підкинули у повітря академічні шапки.

Варто зазначити, що урочистою червоною доріжкою на шляху до здобутого диплома сьогодні пройшли 1200 випускників, з яких кожен 10-ий отримав документ із відзнакою. Загалом, впродовж 52 років існування університет випустив понад 55 тисяч випускників.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Фото Олександра Містюк. Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...