Делегація від Луцького НТУ відвідала Люблін з робочим візитом

Делегація від Луцького НТУ відвідала Люблін з робочим візитом

27-28 червня 2019 року делегація  Луцького НТУ у складі локального менеджера Олени Ковальчук та спеціаліста з розрахунків та фінансової звітності Алли Шиманської прийняла участь у робочій зустрічі партнерів в рамках реалізації проекту «Співпраця університетів для підтримки розвитку безпеки і кризового управління Люблінського і Луцького транскордонних регіонів».

Реалізацію спільного проекту розпочато 12 вересня 2018 року Луцьким національним технічним університетом та Люблінським католицьким університетом Яна Павла ІІ  в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Дводенна зустріч була присвячена поточним питанням реалізації проекту. У перший день учасники обговорили питання підготовки звітних документів для проведення аудиторської перевірки, внесення змін до бюджету та підбили підсумки проведення першого етапу серії тренінгів для працівників митної та прикордонної служб. Проектний менеджер Каміль Дембінські зауважив, що на перший раунд тренінгів у травні 2019 року було заплановано залучити 20 учасників з України. Та через підвищену зацікавленість зі сторони митної служби України кількість учасників першого раунду було збільшено на дві особи. Другий раунд тренінгів заплановано на вересень-жовтень 2019 року. В ході обговорення Партнери узгодили, що у разі високої зацікавленості, кількість учасників тренінгів може бути збільшено відносно попередньо запланованої.

Другий день заходу було присвячено обговоренню питань організації та проведення опитування. Проектний координатор Войцех Гіжіцькі запропонував для ознайомлення та затвердження анкету за якою буде проводитись опитування по обидві боки кордону. За результатами анкетування буде зроблено аналіз щодо якості надання послуг під час перетину кордону.

Також учасники обговорили питання організації післядипломної освіти, зокрема було визначено критерії відбору викладачів, перелік дисциплін та затверджено графік проведення навчань. Навчання з післядипломної освіти будуть проводитись у два етапи у період з жовтня 2018 року по лютий 2019 року. 

На завершення робочої зустрічі локальний менеджер Ковальчук Олена подякувала Польському партнеру за гарну організацію зустрічі та побажала усім натхнення на подальшу роботу в рамках проекту.

Алла Шиманська, спеціаліст з розрахунків та фінансової звітності проекту