ДЕНЬ ФАКУЛЬТЕТУ – СВЯТО ДЛЯ ВСІХ

У кожного із нас є свої улюблені свята, яких ми з нетерпінням чекаємо, до яких ретельно готуємось. Завжди приємно усвідомлювати, що хоча б кілька разів на рік можуть відбуватись події незабутні, приємні, цікаві. Ось і в житті факультету обліку та фінансів Луцького НТУ відбулась важлива подія – факультету виповнилось 15 років. Цей пам’ятний і урочистий день чекали і викладачі, і студенти факультету. На наше свято завітали ректор Луцького НТУ, д.т.н, проф. В.Божидарнік, перший проректор, доц. В.Талах, проректори з науково-педагогічної роботи, проф. І.Вахович, доц. О.Бондарський та випускники факультету.

Урочистість розпочали ведучі концертної програми – В.Матвіюк, Т.Антонюк, В.Раєвич, В.Прокоп та Ю.Клепарський – і відразу зал заполонила чарівна музика. Це Надія Мінчук виконувала авторську композицію на фортепіано.

З вітальним словом до гостей, випускників, колег та студентів звернулась декан факультету, к.е.н., доц. Московчук А. Т., зазначаючи етапи становлення і розвитку факультету обліку та фінансів, найяскравіші події за 15 років його діяльності, вагомі досягнення викладачів і студентів факультету.

 

 

Ректор Луцького НТУ, д.т.н, проф. В.Божидарнік щиро привітав колектив факультету зі святом, подякував за його багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу підготовки висококваліфікованих фахівців та нагородив грамотами: В.Талаха – першого проректора Луцького НТУ, який 10 років працював заступником декана факультету, декана ФОФ А.Московчук, заст. декана ФОФ з наукової роботи та міжнародних зв’язків В.Галущак, заст. декана ФОФ з виховної роботи та зв’язків з громадкістю Н.Корецьку, зав. кафедри товарознавства та експертизи в митній справи Л.Байдакову, зав. кафедри обліку і аудиту І.Садовську, зав. кафедри фінансів І.Вахович, зав. кафедри банківської справи Н.Різник, зав. кафедри філософії, політології та права О.Ситника, зав. кафедри іноземних мов А.Мартинюк, зав. кафедри інженерної педагогіки, психології та українознавства О.Жук.   

                             

 

За 15 років діяльності науково-педагогічними працівниками факультету підготовлено і видано 9 підручників, 71 навчальний посібник, 49 електронних начальних посібників, а студентами виборено значну кількість перемог в олімпіадах та конкурсах наукових робіт.

Деканом ФОФ А.Московчук за успіхи у навчальній та методичній роботі були  нагороджені грамотами Т.Талах, Р.Сидоренко, С.Пиріг, О.Полінкевич, Л.Іщук, Н.Вахновська, Н.Мостовенко, О.Передрій, А.Дзюбинський, Г.Голодюк, І.Сушик, Т.Полухтович, Я.Мартинюк, Г.Маковська, Н.Тишко, І.Монатік; за високий рівень інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності деканату та кафедр факультету – Т.Качур, Л.Шеремета, О.Гончар, В.Яневич, І.Тищук, М.Купира, Ю.Корольчук, О.Лахай, О.Демковська, Л.Риковська, Т.Андрієвич. Отримали нагороди і кращі студенти факультету у номінації «студент-фахівець» – В.Кухарчук («обліковець»), О.Ковальчук («фінансист»), О.Сосницька («банкір»), В.Турик («товарознавець»), а кращою групою факультету за успішністю визнано групу ТТП-41 (куратор-тьютор: В.Ткачук).

Важлива роль у справі підготовки висококваліфікованих фахівців відводиться науковій роботі та розвитку міжнародних зв’язків, яку організовує на факультеті заступник декана доц. В.Галущак. Вітаючи усіх зі святом, вона зазначила, що протягом 15 років діяльності факультету викладачі факультету опублікували 117 монографій, 1649 статей – у фахових наукових виданнях, 443 – у зарубіжних виданнях, більше 2000 тез – у збірниках матеріалів конференцій, а студенти кожного року підтверджують високий рівень наукових досліджень, які проводяться під керівництвом викладачів факультету. За значні успіхи у науковій роботі були нагороджені грамотами В.Галущак, В.Лещук, Ю.Барський, О.Піменова, Л.Тиха, М.Костюк, О.Нужна, В.Дорош, В.Поліщук, А.Губіна, І.Жураковська; за керівництво науковою роботою студентів – Н.Корецька, Г.Матвеєва, Л.Потапюк, І.Олександренко, К.Нагірська; у номінації «студент-науковець» – А.Сардачук, Ю.Борсук, А.Бородач.

Заступник декана з виховної роботи і зв’язків з громадськістю доц. Н.Корецька приєдналась до усіх привітань з нагоди Дня факультету і нагородила кращих кураторів-тьюторів – Т.Ярошевич, Н.Тлучкевич, Н.Чиж, М.Забедюк; студентів, які є активістами факультету та активними учасниками художньої самодіяльності – В.Матвіюк, Т.Бзита, О.Ярошевич, В.Прокоп, Ю.Клепарський, Т.Антонюк, С.Зінчук, О.Шуляк; кращого спортсмена факультету А.Мірошниченка (призер обласних змагань з футболу); студентів-переможців у номінації «студент-ерудит» – В.Прокоп, О.Сосницька, Т.Макарук, О.Ярошик, Ю.Лукашук, О.Ярошевич, та висловила подяку батькам за співпрацю у виховному процесі майбутніх фахівців.

Продовжили свято студенти факультету. Усі присутні мали можливість переконатись, що наші студенти не лише здобувають міцні знання, а й співають, танцюють, вдало жартують. Так, на святі прозвучали пісні у виконанні С.Зінчук, О.Шуляк, В.Прокоп, А.Ващук; п’єса «Ностальгія», виконана В.Вижовець на фортепіано; запальний танець  «Румба» гостям подарували студенти груп ФК-51, ФКм-51; жартівливі номери виконали А.Ващук, Ю.Клепарський, В.Хітрош, Д.Познякевич, Р.Парадуха, В.Матвіюк, М.Андрійчук, Л.Євтодюк, А.Кошель, О.Ліщук; відеоролики представили студенти груп ФК-51, ФКм-51 та ФК-41.

Щирі слова вдячності науково-педагогічним працівникам факультету за їх високий професіоналізм, належну фахову підготовку, відданість своїй професії прозвучали з вуст випускників ФОФ.

 

Завершили концертну програму А.Омельчук, В.Прокоп, С.Зінчук піснею «Квітка-душа».

Ось і прозвучали останні акорди свята, але колектив факультету з Вами не прощається, а каже Вам «До нових зустрічей!»

 

Підготувала ст. групи ТТП-21 

Марина Парфенюк