День студента і нова стратегія розвитку Луцького НТУ: плановий онлайн-ректорат

День студента і нова стратегія розвитку Луцького НТУ: плановий онлайн-ректорат

У Луцькому національному технічному університеті відбулося планове засідання онлайн-ректорату, під головуванням в.о. ректора Петра Савчука.

Розпочався ректорат із приємностей: Петро Савчук привітав студентство із їхнім яскравим святом – Днем студента та нагородив переможців відеобатлу першокурсників подарунками.

Потому, проректор із НПР Валентина Ткачук повідомила, що надійшло розпорядження від МОН України щодо поширення інформації про протидію тероризму серед викладачів та студентів і звернулася до учасників ректорату із проханням розповсюдити пам’ятку алгоритмі протидії у разі виникнення таких випадків. Також, Валентина Ткачук наголосила, що 20 листопада  об 11:00 у бібліотеці Луцького НТУ відбудеться захід приурочений Дню пам’яті героїв Революції Гідності.

Згодом, учасники ректорату перейшли до обговорення актуальних тем та робочих питань. Перед усім, в.о. ректора наголосив про закінчення року та зауважив, що підходить період річної звітності про діяльність університету.

Прозвітувала про діяльність міжнародного відділу проректора із НПР Олена Ковальчук. Вона розповіла, що 11 листопада з нагоди Дня незалежності Республіки Польща, у Луцькому НТУ відбувся конкурс читацької майстерності польської поезії у якому взяли участь не лише студенти університету, але й школярі, які вивчають мову сусідньої країни і захоплюються її літературою. Також проректора зауважила, що 25 листопада відбудеться міжнародна конференція в рамках проекту «Україна – Польща – Білорусь». Повідомила Олена Ковальчук і про можливість проходження викладачами Луцького НТУ дистанційного міжнародного стажування, наголосивши, що усю необхідну інформацію бажаючі можуть отримати у відділі міжнародних зв’язків.

Наступним питанням, яке винесли на обговорення учасники ректорату був майбутній розвиток Луцького НТУ. Так, переможниця виборів на посаду ректора Луцького НТУ, професор Ірина Вахович зазначила, що на сайті університету уже є оновлений проект стратегії розвитку університету на 2021-2026 роки. Вона закликала усіх працівників до обговорення цього проекту та внесення пропозицій щодо його вдосконалення.

Крім того, в ході засідання було обговорено ряд загальноуніверситетських робочих питань, зокрема акредитації та ліцензування спеціальностей, особливості змішаної форми навчання, а також питання щодо розподілу навчального навантаження.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ