День юриста з Фемідою та новою кафедрою у Луцькому НТУ

День юриста з Фемідою та новою кафедрою у Луцькому НТУ

Віднедавна 8 жовтня для Луцького національного технічного університету стало яскравою датою в історії, адже тепер і ми доєдналися до великої юридичної родини. Тож, і викладачі, й студенти доклали максимум зусиль, аби День юриста в Луцькому НТУ відбувся більш ніж насичено.

Все розпочалося із динамічного та гамірного міні квесту «Ти – юрист?!», який організували студенти другого курсу. За словами однієї із організаторів заходу, студентки Вікторії Яштух, ідея квесту полягала у тому, щоб першокурсники довели серйозність своїх намірів стати кваліфікованими юристами. У розвагах брали участь дві команди, з який перше місце вибороли «Юні юристи», а друге – «НЕДОюристи».

Загалом дійство відбувалося в дуже дружній та хорошій атмосфері з яскравою фотозоною, кольоровими кульками та заснуванням нової цікавої традиції. Оскільки викладачі правничої спеціальності неофіційно називають наших майбутніх юристів – пінгвінчиками, аргументуючи абсолютною унікальністю цих птахів, другокурсники вручили першачкам символічного пінгвіна. Так вони наділили своїх наступників повноваженнями зберегти його та через рік передати новим студентам.

Долучилася до заходу й викладач кафедри права Алла Земко. Студенти зустріли свого куратора гучними оплесками, привітали із професійним святом та вручили символічні подарунки. Своєю чергою, Алла Михайлівна теж висловила щирі побажання майбутнім юристам та наголосила, що тепер на них лежить велика відповідальність, адже вони здобувають почесний статус правника.

Після яскравого розігріву відбулася офіційна і найголовніша частина святкування – урочисте відкриття кафедри права. Для символічного перерізання стрічки завітав ректор Луцького НТУ Петро Савчук. Він привітав усіх причетних до професії із Днем юриста на наголосив на важливості розвитку цієї сфери в університеті.

«Я впевнений, що ті зусилля, які ми доклали для відкриття спочатку магістратури, а згодом і повноцінної кафедри принесуть вагомий результат уже в наближчий час. Адже склад цієї кафедри настільки кваліфікований, що зможе доєднатися до розвитку юриспрунденції навіть на державному рівні. Ви уже робите перші, впевнені кроки. А я, зі свого боку, робитиму усе, аби вас підтримати та полегшити цей шлях. Успіху вам!», - привітав присутніх ректор.

Ще одним університетським заходом, приуроченим до Дня юриста, стала відкрита лекція «Конституційні права, свободи та обов’язки людини й громадянина в Україні» для студентів третього курсу ФБ та ФАБД.

За словами лектора, доцента кафедри права Наталії Щербюк, метою проведення такого виду занять є поглиблення знань студентів у сфері конституційного права та підвищення рівня правової культури молоді.

Загалом, протягом дня весь університет відчув на собі дух святкування Дня юриста.  Цікаві тематичні заходи, символіка нової кафедри і, навіть, Феміда завітала до Луцького НТУ.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1350210725132974

тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1350216491799064

і тут: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1350226608464719