Дистанційна робота на кафедрі приладобудування

Дистанційна робота на кафедрі приладобудування

Професорсько- викладацький склад кафедри приладобудування успішно освоює технологію дистанційного навчання в період перебігу карантину в Україні.  Викладачі кафедри  впроваджують методики дистанційного навчання, модульного та семестрового контролю знань з використанням прогресивних компютерних технологій.

Так, вперше на кафедрі приладобудування 20 травня 2020 року була проведена відкрита онлайн лекція з дисципліни: «Метрологія біомедичних досліджень» для студентів третього курсу спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» групи МіВТ-31, МіВТс-11 на тему: «Технології електрокардіографії», яку підготувала та провела доцент кафедри, к.т.н. Ірина Марчук. Лекція проведена з використанням платформи ZOOM.US. за участю 5-ти викладачів кафедри, які після закінчення заняття  підтвердили доцільність використання даного ресурсу для подальшого  проведення навчальних занять, засідань кафедри, консультацій та інших організаційно-методичних заходів.

Звичайно, підготовці проведення онлайн заняття було приділено багато часу, для забезпечення її проведення та апробації потрібно виділити значно більше часу ніж в «живу», каже Ірина Вікторівна, але з відгуків слухачів можна зробити висновок, що мета досягнута , а студенти вважають, що заміна конспектів електронними ресурсами є  доцільною для подальшого дистанційного навчання і спонукає  до інновацій викладачів та студентів.

Віктор Марчук