Дизайнери Луцького НТУ творчо привітали Луцьк зі святом!

Дизайнери Луцького НТУ творчо привітали Луцьк зі святом!

Кафедра дизайну Луцького НТУ представила виставку, приурочену Дню міста Луцька під назвою «Чарівні барви Луцька».

Презентувала роботи завідувач кафедри дизайну Наталія Скляренко. Вона розповіла, що окремі представлені роботи уже побували в Дубно, а деякі - ще зовсім нові і це їхній дебют. Також завідувачка наголосила, що над такими витворами студентам допомагають працювати майже всі викладачі кафедри: Анна Дідух, Юлія Бондарчук, Руслан Чугай, Вячеслав Шмельов та Анатолій Чихурський.

«Зазвичай наші студенти отримують завдання творчого плану: ми пропонуємо їм висвітлити своє бачення нашого міста. Краєвиди – це завжди широка тема для самовираження, тому тут представлені роботи, які викнані за допомогою абсолютно різноманітних технік: олійний живопис, колаж, темперний живопис, а також акриловий та гуашевий», - зауважила Наталя Скляренко.

Після презентації в.о. ректора Петро Савчук провів короткий історичний інтерактив зі студентами-дизайнерами та привітав присутніх зі святом: «Сьогодні фантастичний день для нашого міста. 935 років від дати першої історичної згадки про славетний Лучеськ. За свою майже тисячолітню історію ми дали світу дуже багато позитивного, до якого тепер долучилися й ви своїми прекрасними роботами. Хочу подякувати організаторам цієї виставки за можливість насолоджуватися такими прекрасними витворами мистецтва. Ще раз всіх зі святом. Творіть і створюйте красу навколо себе!».

Потому, з вітальним словом виступила проректор з НПР Валентина Ткачук, вона подякувала за прекрасну виставку та можливість поглянути на уже, здавалося б, звичні речі через призму мистецтва. «Іноді нас поглинає буденність і ми навіть не помічаємо ті красоти, які оточують нас щодня. Завдяки вам і вашій творчості, ми маємо можливість доторкнутися до прекрасного. Закликаю вас долучатися до різних мистецьких заходів, аби ділитися красою зі світом», - додала Валентина Ткачук.

 

На завершення заходу до студентів звернувся декан факультету архітектури, будівництва та дизайну Олександр Бондарський. Він також привітав усіх з Днем міста та побажав натхнення й реалізації творчого потенціалу.

 

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Фото Ілона Карпюк: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUnivers...