Для магістрів-будівельників Луцького НТУ провели відкриту лекцію

Для магістрів-будівельників Луцького НТУ провели відкриту лекцію

У Луцькому національному технічному університеті провели відкриту лекцію для студентів п’ятого курсу спеціальності “Будівництво та цивільна інженерія” на тему: «Енергоефективність металопластикових віконних конструкцій».

Передусім, до студентів звернувся проректор з НПР Сергій Шимчук. Він розповів, що усі презентаційні матеріали люб’язно надала Луцькому НТУ фірма «REHAU». Зокрема, представники фірми надали нашому ЗВО: демонстраційні зразки металопластикових вікон з різними видами профілю та скла, стенд для перевірки енергоефективності скла, а також інформаційних плакатів.

Довідка:

REHAU - це бренд преміум-класу для рішень на основі полімерів, який є світовим лідером в галузі будівництва, автомобілебудування та промисловості. Інноваційні віконні та дверні системи REHAU застосовуються у житлових і муніципальних будівлях та роблять вирішальний внесок у запобігання тепловтратам.

REHAU є багаторічним трендсеттером і партнером по розвитку у меблевій промисловості та активно облагоджує сучасні житлові та офісні приміщення.   

«Фірма «REHAU» надала нам презентаційні матеріали, які ми активно використовуємо у навчальному процесі та наукових дослідженнях для підготовки фахівців з енергоаудиту. Інформація, яку ви зараз почуєте є дуже корисною не лише для вас, як майбутніх спеціалістів, але й для пересічного громадянина, адже усі ми рано чи пізно стикаємося із будівництвом та встановленням вікон. Тому, будьте уважні, адже такі зразки має не кожен університет і далеко не всі ваші колеги мають можливість так наочно їх вивчати», - зазначив Сергій Шимчук.

Так, детально розповів та продемонстрував демонстраційні матеріали студентам доцент кафедри будівництва та цивільної інженерії Орест Пахолюк. Він детально розповів будову металопластикових віконних конструкцій, в яких використовується металопрофіль фірми «REHAU»; особливості склопакетів; енерговластивості скла; вимоги ДСТУ до віконних конструкцій. Також Орест Пахолюк продемонстрував майбутнім будівельникам, як працює унікальний стенд для перевірки енергоефективності скла. У кожного із присутніх була можливість випробувати роботу стенду та особисто переконатися в його дії.

Луцький НТУ висловлює подяку нашим партнерам – фірмі «REHAU», за надану можливість навчати майбутніх фахівців на реальних зразках та обладнанні.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Фото: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUnivers...