Для студентів Луцького НТУ – «бойова» пісня від Зіновія Медюха

Для студентів Луцького НТУ –  «бойова» пісня від Зіновія Медюха

27 листопада 2014 року студенти-екологи першого та третього курсів разом із кураторами груп мали можливість поспілкуватися із бардом-аматором, учасником  Майдану, а також бойових дій в зоні проведення АТО Зіновієм Медюхом.

Зустріч розпочалась зі слів: «Слава Україні!», які відразу налаштували аудиторію до відкритого діалогу та патріотичної тематики бесіди із гостем. Зіновій Медюх – заступник сотника комендантської сотні майдану, спілкуючись зі студентами  поділився спогадами власного життєвого шляху – починаючи з грудня 2013 року, коли він потрапив до cтолиці і до тепер, перебуваючи постійно на передовій, спілкуючись із воїнами та влаштовуючи для них імпровізовані концерти. Також розповів запрошений студентам і про бойові події, будні бійців, закликав молодь займати активну життєву позицію, бути інформативно підготовленими в теперішній складний для країни час, коли ворог брат – по крові стріляє у спину. Наголосив Зіновій Медюх на тому, що кожен може долучитися до активних дій на підтримку нації.

«Пісня – дуже важлива  для бійців, для підтримки бойового духу у важких умовах», – зазначив Зіновій Медюх, презентуючи свій диск під назвою «Хлопчина з майдану». Бард виконав для студентів кілька оригінальних композицій, чим викликав щире захоплення та оплески. Студенти висловили щиру подяку за цікаву, інформативну  зустріч з героєм Майдану.

 

 

Оксана Жадько,

асистент кафедри екології