Для студентів Луцького НТУ провели екскурсію на «Modern-Expo Group»

Для студентів Луцького НТУ провели екскурсію на Modern-Expo Group

24 квітня 2019 року студенти групи ІМ-21 під керівництвом викладачів кафедри Прикладної механіки Луцького національного технічного університету відвідали одне із найбільших підприємств Волині СП ТОВ Modern-Expo. Компанія є провідним виробником і постачальником комплексних рішень для ритейлу: від концептів, до SMART-обладнання в Центральній і Східній Європі. 

Виробничі майданчики, загальною площею 112 000 м², знаходяться в Луцьку (Україна), Верхньодніпровську (Україна) і Вітебську (Білорусь). 11 офісів компанії знаходяться в Україні, Франції, Польщі, Білорусі, Німеччині, Великобританії, ОАЕ та інших країнах

Екскурсію розпочали із конференц-залу, де Ольга Болда (HR компанії Modern-Expo) провела презентацію. Ознайомила з історією створення, структурою компанії, продукцією та інноваційними рішеннями, які у майбутньому змінюватимуть на краще наше життя (нові магазини із розвиненим штучним інтелектом).

Так, знайомство із підприємством для наших студентів провела старший асистент департаменту маркетингу – креативна Вікторія Хірова. Поєднання сучасних умов виробництва та підхід до умов праці влучно підкреслюють назву компанії. Особливістю організації є облаштовані зони відпочинку для працівників, навіть безпосередньо у самих цехах. Також викликає захоплення механізація виробництва, площі цехів, сучасне обладнання та якість продукції.

І на завершення гості змогли ознайомитися із готовою продукцією Modern-Expo у виставковій залі. Асортимент компанії – більше 50 тисяч найменувань, зокрема,  торгові стелажі, касові бокси, обладнання з нержавіючої сталі, каси самообслуговування, стелажі високого складування, POS-обладнання, холодильне обладнання; сьогодні компанія також розробляє SMART-рішення для ритейлу.

Тож, студенти кафедри мали змогу ознайомитися із виробництвом, обладнанням та його технологією виготовлення, яка відрізняється винятковою якістю, відмінними експлуатаційними характеристиками, ергономікою і безпекою. Щиро дякуємо керівництву СП ТОВ Modern-Expo за  ефективну організацію та співпрацю.

І.М. Еріфаві, лаборант кафедри прикладної механіки