До Дня програміста у Луцькому НТУ влаштували велопробіг

До Дня програміста у Луцькому НТУ влаштували велопробіг

До Міжнародного дня програміста у Луцькому національному технічному університеті влаштували святковий велопробіг. До 12-кілометрового заїзду двоколісними долучилися студенти, викладачі та ректор Луцького НТУ.

Відбувся захід за організації факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій, в рамках відзначення професійного свята. Студенти та викладачі охоче припали на пропозицію організаторів, завчасно підготувавши власні велосипеди, шоломи та інше необхідне спорядження.

Взяв участь у велопробізі ректор Луцького НТУ Петро Савчук. Він привітав усіх із Днем народження Луцька, Днем фізичної культури та спорту та Днем програміста і наголосив на важливості проведення подібних заходів, адже вони сприяють і здоровому способу життя і отриманню позитивних емоцій.

«Настрій чудовий, адже сьогодні ми відкривали виставку картин наших студентів дизайнерів з нагоди Дня міста. Крім того, ми на 30% більше, ніж торік, набираємо студентів не тільки бюджетників, але й контрактників на основі ПЗСО. До нас активно вступають діти з високими балами і це не може не радувати.

Сьогоднішній захід приурочений Дню ІТ-шника і велопробіг із цієї нагоди став уже традиційним. Минулого року ми їздили до такої духовної святині як Жидичинський монастир, цього року їдемо в село Промінь, де отримаємо і духовне насичення і культурне, а паралельно відпочинок та оздоровлення. Закликаю усіх вести здоровий спосіб життя та збільшувати рухову активність. У Луцькому НТУ ми відкрили спеціальності «Вчитель фізкультури» та «Фізична культура і спорт», тому університет не лише пропагує здоровий спосіб життя, але й показує на Всеукраїнському рівні гідні результати у спорті високих досягнень», - розповів ректор.

Варто зазначити, що прокладений для велосипедистів маршрут сягав 12 кілометрів. Точкою виїзду був навчальний корпус Луцького НТУ на вулиці Потебні,56, а пунктом призначення - пам’ятна стела воїнам УПА у селі Промінь.

 «Близько 20 осіб беруть участь у велопробізі цьогоріч. Маршрут вибрали саме такий, щоб усі змогли доїхати і водночас дізнатися більше про пам’ятку на честь загиблих воїнів УПА, яка знаходиться неподалік. Настрій у нас чудовий, тому плануємо продовжувати нашу традицію надалі», - наголошує організатор, професор Юрій Тулашвілі.

Отож, студенти та викладачі пройшли відповідний інструктаж та вирушили за прокладеним маршрутом: навчальний корпус на вул. Потебні – вул. Львівська – Гнідавський цукровий завод – с.Полонка – с.Промінь.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Фото - Олена Третяк

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LutskNationalTechnicalUnivers...