До Луцького НТУ завітали представники німецького «APOLLO»

До Луцького НТУ завітали представники німецького «APOLLO»

Ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук провів зустріч із представниками Асоціації з проектів в галузі екології, сільського господарства та розвитку села в Східній Європі «APPOLO e.V.». Щодо майбутньої співпраці, обміну досвідом та відправлення студентів на навчальне виробництво поспілкувалися з іноземними гостями й декан машинобудівного факультету Луцького НТУ Ігор Цизь та заступник декана ФЕТЕ Ірина Бандура.

В ході зустрічі представник асоціації «APPOLO e.V.» розповів про можливості, котрі надає їхня організація українським студентам, про галузі, на виробництвах яких  молодь має змогу спробувати себе та коротко ознайомив із програмою практики. Так, протягом чотирьох місяців студенти отримують знання та досвід на сільськогосподарських підприємствах Німеччини та відвідують навчальні семінари. По закінченню навчання учасники програми складають іспит на підставі результатів якого отримують сертифікати. Також, німецький гість зазначив, що для швидкого подолання мовного бар’єру та підготовки студентів до поїздки за кордон, в межах університету асоціація організовує курси німецької мови.

Загалом, бесіда відбулася конструктивно, в результаті чого сторони домовилися про подальшу співпрацю та про наступний візит представників «APPOLO e.V.» для зустрічі із студентами Луцького НТУ у листопаді цього року.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ