До Луцького НТУ завітали студентки Техколеджу

До Луцького НТУ завітали студентки Техколеджу

До швейної лабораторії Луцького національного технічного університету завітали студентки Технологічного коледжу Луцького НТУ. Так, зустрів та привітав молодих гостей декан машинобудівного факультету Ігор Цизь. Він коротко розповів дівчатам про структуру університету, можливості, які відкриваються перед його студентами та переваги навчання. Також декан розповів, що для студентів Техколеджу у Луцькому НТУ діє спеціальна скорочена форма навчання, за якою вони мають можливість отримати освітній рівень бакалавра  протягом року та 10 місяців. Наголосив він і на тому, що під час навчання Луцький НТУ надає можливість студентам проходити стажування закордоном в університетах-партнерах. Тож Ігор Цизь привітно запросив усіх бажаючих продовжити навчання у нашому університеті і зауважив: «Ви маєте чудовий шанс стати студентами Луцького НТУ, отримати якісне навчання від нашою молодої професійної команди та відкрити перед собою нові багатогранні можливості й горизонти!».

Своєю чергою, завідувач кафедри галузевого машинобудування та лісового господарства Віталій Пуць розповів студенткам коледжу про те, що Луцький НТУ співпрацює із багатьма компаніями, а також має домовленості про проходження практики і стажування студентами-технологами на виробництві. Він відзначив, що такі підприємства дуже зацікавленні в студентах нашого закладу, адже тут надають необхідні знання та готують високопрофесійних фахівців.

Про студентське самоврядування та будні гостям розповіла голова студради Луцького НТУ Даніела Шах. Дівчина зауважила, що навчатися в нашому університеті не лише пізнавально, але й цікаво, адже студенти дуже дружні, гарно спілкуються між собою, проводять багато часу разом, організовують заходи та беруть у них активну участь. «Загалом, Луцький НТУ – це дуже хороший простір для саморозвитку, постійного вдосконалення та пізнання чогось нового. Запрошуємо вас до нашої дружньої університетської родини!», - підсумувала Даніела.

Насамкінець студенткам Техколеджу Луцького НТУ провели ознайомчу екскурсію університетом, його лабораторіями та спорткомплексом.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ